S.a arkadaşlar 15 gündür mbot kullanıyorum... Lure scrpitini yaptıktan sonra lureye baslıyor ama party buff oldugu zaman partydeki adamların bufflarını atmıyor.. Lureyi kapadıgım zaman bi sorun olmadan basıyor.. Bunun nedeni bottanmı ilk 1 hafta hiç sorun yoktu lure yaparken oto buff basıyordu. Ama simdi partyinin bufflarını lure yaparken oto basmyıor :S:S yardım edin !!

diğer kişilerde basıyor okan ? :S bak bu olay bide multiclient acmıstım ondan sonra oldu
diğer chara botu başlat dedim baktım lure yaparken oto buff basan char ondan sonra basmadı.. Kesin ondan diyorum ama nasıl düzeltirim bilmiyorum formatmı atsam napsam:D

Devri4Lem demiş ki:
diğer kişilerde basıyor okan ? :S bak bu olay bide multiclient acmıstım ondan sonra oldu
diğer chara botu başlat dedim baktım lure yaparken oto buff basan char ondan sonra basmadı.. Kesin ondan diyorum ama nasıl düzeltirim bilmiyorum formatmı atsam napsam:D
hacim pt bolumunden sol alttakı party buffı kullan ve sag usttekı party buffı kullan ın işaretli olup olmadıgına bakınız :thumbsup:

Constanzia demiş ki:
Devri4Lem demiş ki:
hacim pt bolumunden sol alttakı party buffı kullan ve sag usttekı party buffı kullan ın işaretli olup olmadıgına bakınız :thumbsup:
hacı oraların hepsi tickli zaten diyorumya normalde auto buff bittiği an saniye sürmüyor basması yani auto buffda sıkıntım yok... Sıkıntım Lure yaparken adamlara buff basmaması :S

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
pc modeme res at oyuna gir bakalım sorun olacak mı ?

Yaptım okancım çok teşekkür ederim.. Dediğin gibi modeme res attım sorun halledildi.

İlgilendiği için Constanzia kardeşime de teşekkürler..

Yukarı Alt