selamun aleyküm bir sorum olacak şimdi ben mbot ile kervan döngüsü yapıyorum bir çar daha açıp onunda thiefleri öldürmesini istiyorum bunu yapabilirmiyim nasıl

Bard char açarsın, kervan çeken chara bot ayarlarından trace ayarlarsın. Bufflara bardın alan skilini koyarsın ve alanı 99999 yaparsın. Bard takip eder ve 10 saniyede bir thiefleri keser. Kervan çeken karakterin Bard charından en az 30 lvl düşük olması gerekir.

Not: Denemedim.

teşekkürler deneyecemde başka bir çar saldırmaz mı mesela wizard,warrior gibi filan bardın alan skilini hiç görmedim attack gücü nasıl veya şöyle bir şey olur mu mbotta parti üyelerini koru işareti var ona tıklasam kervana saldırınca thieflere saldırır mı

edit: çalıştı işe yarıyor collapsenin söylediklerine ek olarak extra 2 bölümünden gideceğim yoldaki canavarların işimlerini yazıp görmezden gel olarak işaretledim yoksa bot resmen orada kasılıyor thiefleri kesiyim diyene kadar eheeey bardı denemedim gerçi ama oda %100 işe yarar ben bow çarla korudum kervanı bu arada teşekkürler collopse

Ben bardın yaratık seçmeden de basılan alan skilini kullanarak thiefleri kestirmeyi düşünmüştüm. Yaratık seçmek zorunda kalmayacağı için hep kervan çeken charı takip eder. Ama sizin sisteminiz de mantıklı gözüküyor.

Yukarı Alt