R2K

rank8
Tüm alışverişleri ve bütün herşeyi yaptıkdan sonra kasma yerine gitmiyor koordinatları aldım fakat gitmiyor.. Sbot gibi sadece koorinatlarla gitmiyor mu? İlla script mi çizmemiz lazım?

Not: Onun haricinde bot harika çalışıyor tüm arkadaşlara tavsiye ederim sbottan daha iyi kastığını söyleyebilirim. Tek sorun bu kasma alanına gitme hikayesi yardımcı olacak arkadaşlara çok teşekkürler.

Ben İngilizce kullandığım için ingilizce anlatıcam.Sende bi kereliğine İngilizce yap sonra alışırsın, önce Loop kısmına geç ve Start Record a tıkla(Bot önce alışveriş yaptıktan sonra nerde duruyosa orda başla kaydetmeye) gittiğin yere varınca stop record a tıkla ve save settings e tıkla, daha sonra daha sonra walkscriptten scriptti kaydettiğin dosyayı göster ve Rangesini ayarla

R2K

rank8
Çok teşekkürler arkadaşlar eve gidince deneyeceğim. 5 euroya sitesinden aldım dün. Onun haricinde kasma yerinde mükemmel kasıyor tüm botları kullandım sbottan bile hızlı diyebilirim çok başarılı ayrıca Pbmc ile sbotu birleştirmişler resmen ilginin artacağına inanıyorum.

R2K demiş ki:
Çok teşekkürler arkadaşlar eve gidince deneyeceğim. 5 euroya sitesinden aldım dün. Onun haricinde kasma yerinde mükemmel kasıyor tüm botları kullandım sbottan bile hızlı diyebilirim çok başarılı ayrıca Pbmc ile sbotu birleştirmişler resmen ilginin artacağına inanıyorum.
:nod: :thumbsup:

R2K

rank8
Evet arkadaşlar kasma yerine gitmeme olayınıda çözmüş bulunuyorum değerli arkadaşlarımın sayesinde... alışverişi tamamladıkdan sonra bir noktada duruyor ve gidilecek yer bulunmadı diyor. Orda botu stoplayı script kaydettim ve gideceğim yere gittikden sonra stopladım. Daha sonra arkadaşlarımın dediği gibi Walkscript yazan yerden kaydettiğim scripti açtıkdan sonra kasma alanına gidip kasmaya başladı. Herkese teşekkürler..

Mbot ++

eminim yakın zamanda oto walkscript özelliğide koyarlar mbot a party buf özelliği sbottan daha hızlı sbot 3-5 saniye gecikiyo buf bitince
mbot anında tazeliyo :)
ayrıca oto master lvl uplama özelliği akademi kasıcılar için bulunmaz hint kumaşı resmen piyasadaki botların hiçbirinde yok sanırım bu özellik

R2K

rank8
Oto master level uplamada biraz aksaklık var ama yinede upluyor :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
nasıl yani auto master up özelliği var mı zorla bana da aldıracaksınız şu bottan sbot'a rakip olabilir mi soru:

extraloob demiş ki:
nasıl yani auto master up özelliği var mı zorla bana da aldıracaksınız şu bottan sbot'a rakip olabilir mi soru:
var hacım. şu an ben kullanıyorum.gayet güzel lure yapıyor,buff basıyor. sbotu geçecek yakın zamanda :thumbsup:

extraloob demiş ki:
bi tek script hazırlıyosun o eksiği var, fazlası daha çok.Şehirde alışverişi sbottan çok daha hızlı yapıp kasma yerine gidiyo

kardfeş kasarken dc vermiyor. buffer yapıcan dc veriyor mesela bardım ben mp buff vermeye ayarlıyorum moblkarıda seciyor buga giriyor dc veriyor 5 dk da vbir ama aksarken sorun oyk

T_JeSuS_R demiş ki:
kardfeş kasarken dc vermiyor. buffer yapıcan dc veriyor mesela bardım ben mp buff vermeye ayarlıyorum moblkarıda seciyor buga giriyor dc veriyor 5 dk da vbir ama aksarken sorun oyk
canavarlara saldırmasını engellemek için bi seçenek var fight bölümünde, onu işaretle ve buffs bölümünde başka bi silahın buffları varsa kaldır bakalım sorun çözülecekmi

T_JeSuS_R demiş ki:
kardeşşşşşşş Fight(saldırı) bölümünde Attack options (saldırı seçenekleri) kısmında Don't attack monsters (Yaratıklara saldırma) seçeneğini seçersen yaratık seçmez.
Loop(Döngü) sekmesinden de Range(mesafe) yi 0(SIFIR) yaparsın,al sana cilop gibi buffcu.

R2K

rank8
Okan abi geç kalmışsın botu almakta ben kendi sitesinden almıştım paypalla ve şu an 84 saat oldu hala kasıyor dc yedi 1-2 kere fakat kendi otomatik giriyor ve sbot gibi takılma fln olmuyor kesin giriyor.. Oto mastery up seçeneği var mesela seçiosun rogue diosun level atlayınca upluyor otomatik :D Mükemmel bi bot. bide kordinat alınca gitme yerini kendi otomatik bulsa daha güzel olucakki sbotta ilk çıktığında mecburi scriptle gidiyordu eminim aynı şey mbottada olcak scrip yazma zorunluluğu kalmayacak. Birde dikkat ettim 1 saate yakın seyrettim botu mob daha yeni spawn olurken böyle transparanken seçip saldırmaya başlıyor. Sbottan çok daha seri ver ayrıca pbmc bot özellikleri yüklü. Şu anda bile sbottan daha kaliteli bana göre... Almak isteyen yada takılan arkadaşlar varsa botla ilgili herşeyi bana pm den sorabilirler...

Xanthos demiş ki:
T_JeSuS_R demiş ki:
kardeşşşşşşş Fight(saldırı) bölümünde Attack options (saldırı seçenekleri) kısmında Don't attack monsters (Yaratıklara saldırma) seçeneğini seçersen yaratık seçmez.
Loop(Döngü) sekmesinden de Range(mesafe) yi 0(SIFIR) yaparsın,al sana cilop gibi buffcu.
tamam karıştırmış olbilirim ama rangeyi 0 yaparsan cleric veya warior nasıl buff basıcak

Yukarı Alt