Iyi gunler joysro icin kendi verdikleri upload ile indirdim crakckli login filan yapmayin demisler fakat bu hatayi veriyor :

An unknown error occured while checking for a mBot update

mbot v1.12b

yardimci olursaniz sevirnirim

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bizim mbotu bir deneyin

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme:
Takımı
Fenerbahce
Bu hataya bir çözüm gerekmiyor. Bu hatayı verdiği halde mbot zaten başarıyla giriş yapıyor ve oyunda herşeyi aynı şekilde işliyor. Probleminiz nedir anlamadım. joysronun kendi sitesinde vermiş olduğu mbotu kullanıyorsanız çalışması gerekiyor. Şuanda onu kullanıyorum hatayıda alıyorum ama bot login oluyor.

Hocam mbot u sro klosorune attim .
mbot laoderi yonetici olarak aciyorum .
joy srounun klasorunu seciyorum ve aciliyor .
daha sonra ne yapacagim client baslat diyorum allta bu cikiyor hocam
An unknown error occured while checking for a mBot update

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas

Problem yok diyen arkadaşlara sesleniyorum problem var summer4: Bunun çözümü yada aktif çalışan bir botu uploaded yapıp burda paylaşırmısınız ?

Problem varsa bile o yazıyla alakası yok. Cümle içinde error geçiyor diye her sorunun o yazıya bağlamanız ne kadar saçma.
Orada yazan şu: " mbot update olup olmadığını kontrol ederken bilinmeyen bir hata oluştu" Bunun sebebini bin birinci kez yazıyorum crackli bot update yapamaz. Çünkü
bağlanmaya çalıştığı adres crack yazılımı tarafından bloke ediliyor veya o adres değişmiştir.

Botun hangi sebeple hata verdiğini öğrenmek istiyorsanız en üstteki sekmelerden sonuncusunu açıp botun log kayıtlarına göz atın.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
arkadaş ben şunu anlamıyorum ortada bir problem var o kadar insan giremiyorsa bir nedeni var önemli olan çözümü olan söylemesi değil mi ?

Problemi ifade edebilmek de önemli. Eve gidince inceleyeceğim.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
Ben problemi çözdüm arkadaşlar laf ebeliğine gerek yok. Yeni bir program açıp sizlere yardımcı olacağım.

Takımı
Fenerbahce
Bu mesaj Redd rumuzlu uyeden alinti yapildi
Redd demiş ki:

Problem yok diyen arkadaşlara sesleniyorum problem var summer4: Bunun çözümü yada aktif çalışan bir botu uploaded yapıp burda paylaşırmısınız ?
JoySro dan indirmiş olduğunuz bot bu hatayı verir ve verdiği halde login olur. Bu error yazısı gelmeden logine tıklamayın, yazı geldiğinde logine tıklayın giriş yapacaktır. şuanda kendim öyle kullanıyorum.

Yukarı Alt