Mopneet

- Resim Silinmiş.

Saygılarımızla,

- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bunu mbot bölümünde açalım bir de sbot için yap hacım ellerinden öpeyim :muck:

Ps : sbot için Pandora diye arat çıkacak :P

Mopneet

extraloob demiş ki:
bunu mbot bölümünde açalım bir de sbot için yap hacım ellerinden öpeyim :muck:

Ps : sbot için Pandora diye arat çıkacak :P
Hallediyorum. (:

Arkadaşlar ben buldum çözümü bende H A P P Y bu harfler yazıyo sadece onları seçip pick apply settings diyin oluyo :)

BAŞKALARINI KUTULARINI TOPLAMIYOMU MBOT ? BENMKİ SADECE KENDİME ÇIKANLARI TOPLUYO FAKAT BEN DİĞER KİŞİLERİNKİLERİDE TOPLAMAK İSTİYOM Bİ ÇÖZÜM WARMI ? :headbang:

Takımı
Galatasaray
emre64 demiş ki:
BAŞKALARINI KUTULARINI TOPLAMIYOMU MBOT ? BENMKİ SADECE KENDİME ÇIKANLARI TOPLUYO FAKAT BEN DİĞER KİŞİLERİNKİLERİDE TOPLAMAK İSTİYOM Bİ ÇÖZÜM WARMI ? :headbang:
ibot yapıyor biraz sorunlu ama 1saatte 2tamlık verdi :wink1: ( 500 harf. :mrgreen: )

emre64 demiş ki:
mbot toplamıyor

ARKADAŞLAR EŞYALAR BÖLÜMÜNDE KABUL ET VAR ONA TIKLAYACAKSINIZ ORDA H A P P Y HARFLERİ TEK TEK YAZIO ONLARI TEK TEK BULUCAKSIN TOPLA DİCEKSİNİZ AYARLARI YÜKLE DİCEKSİNİZ OLUOR. BENDEDE HAPPY YAZINCA CIKMADI. TEK TEK YAPTIM OLDU ŞUAN BOT TOPLUO :) 12 DEVİL 5GDF VE BİR SÜRÜ VİGOR TOPLADIM AYRICA MOVİNG SPEED SCROOL :D TAM WİZZ E GÖRE BU İŞ :) HADİ BOL NOVALAR :)

Yukarı Alt