Mbot Crackli Versiyon kullanıoyorum. Dün sabah saat 7 civarına kadar çalışıyordu. O zamandan beri giriş yapmıyor. Botu açınca Seyir Durumunda ''Unexpected answer received'' yazıyor. Neden giriş yapmadığı hakkında bilgi verebilir misiniz? Şimdiden Teşekkürler... :)[

Takımı
Besiktas
Login yaparken sorun oluyodur.Muhtemelen crack kaynaklı bir problemdir virüs programı silmiş veya engelliyor olabilir.
Virüs programını kapatıp rar'dan tekrar çıkarın botu açıp login'e tıklayın sorun çözülmez ise akşama doğru TV ile yardım edebilirim

Benim 2 pc de de çalışmıyor ama. Birinde virüs programı fln yok. Yeni mbot da indirdim yine çalışmadı.

mbot crack yapan kişini botserverı göçmüştür diyo oyunda gm :)

2 tane bilgisayar var akşam sorunsuz çalışıyorlardı ikisinde de sabah 2 bilgisayar da da crackli bot giriş yapmamaya başladı . Yeniden yüklemek vb şeyleri denedim . Bilgisayarda şu an bir virüs programı da yok . Aynı şekilde bi arkadaşım da dün aynı sorunu yaşıyordu ama kendisi düzeldiğini söyledi . normalde giriş yapamadığımızda sağ altta baya bişey yazar bende "Your bot version up to date!" yazıyor. Daha doğrusu yazıyordu şimdi açtığımda ise "An unknown error occured while checking for a mBot update" yazmaya başladı . Yeniden yüklemeyi tekrar denedim ama sorun yine aynı .. Sebebi ne olabilir ? Gerekli programlarını da reinstall yaptım ama sürekli iki bilgisayarımda da aynı sorunların olmasının sebebi aynı interneti kullanmasıyla alakalı ise sorun programsal birşey de olmayabilir dimi ? Teşekkürler

Judas demiş ki:
mbot crack yapan kişini botserverı göçmüştür diyo oyunda gm :)
Ama bu sorunu şu an sadece ben yaşıyorum

Dün uzak masaüstü ile arkadaşıma bot ayarladım onunki sorunsuz çalıştı . Benim denemediğim tek birşey kaldı oda format atmak ama sanki biraz anlamsız olur bu ..

BotterHeaven (Mbot) Ekibi . Ücretsiz Mbotu Kapatmıştır. Biraz araştırdım ve böyle bir bilgiye denk geldim pff :(

BotterHeaven (Mbot) Ekibi . Ücretsiz Mbotu Kapatmıştır. Biraz araştırdım ve böyle bir bilgiye denk geldim pff :cry:

Çok kötü oldu.Bence bunu Joymax kapattırmıştır,oyuncuları tekrar iSroya çekmek için.Yalnız benim bot hala açık.Pc kapanana kadar kapatmıcam. :))

Takımı
Besiktas
Mbot crack kimsede çalışmıyor
şu an çalışanlar ise oyundan çıktıktan sonra bidaha botu çalışmayacak
Herkese geçmiş olsun

Arkadaslar m bot login olmuyor. start dıyorum dogal olarak client acılmıyor. bılgısı olan? veya aynı sorunu yaşayan var mı?

Virüs programı kullanmıyorum, yaklaşık 5 6 aydır kullanmıyordum bugun sabah gırmez oldu. yardımcı olursanız sevinirim

Yukarı Alt