Merhaba arkdaşlar sırf bu problem için üye oldum ve sizin engin bilgilerinizden faydalanmak istiyorum.
Başlıktada belirttiğim gibi servere özgü, mbotta kayıtlı olmayan eşyaları(elder elixir, shadow coin, gold coin vb) mbot görmüyor. Yani filtre bölümüne bunların ismini Tam şekilde yazıyorum ama bişe çıkmıyor.
Mbot bunları nasıl görür çünkü bu itemlerin ticaretini yapan insanlar var. Adamlar bota koyuyo sabahtan akşama kadar item topluyor.

Bu probleme şifa olabilecek olan varmı varsa lütfen yardımlarınızı esirgemeyin.
Şimdiden çook tşekkürler...

VaLe

.
Elder elxir derken ? Normal elxir den bahsediyorsan 'intens' yazip aratirsan elxir lerini hepsini bulacaktır .

Elder elxir derken ? Normal elxir den bahsediyorsan 'intens' yazip aratirsan elxir lerini hepsini bulacaktır .
VaLe yok bizim servere özgü 2 kat fazla geçme şansı veren elderler, belirli itemleri almaya yarayan coinler var. Bu itemlerde belirli slotlardan düşüyor. Ben eminimki her serverin slotlardan düşen kendine özgü birtakım itemleri vardır. işte mbot buna yabancı kalıyor bu durumda. Ve insanlar bu sorunu nasıl çözdüler merak ediyorum.

VaLe

.
VaLe yok bizim servere özgü 2 kat fazla geçme şansı veren elderler, belirli itemleri almaya yarayan coinler var. Bu itemlerde belirli slotlardan düşüyor. Ben eminimki her serverin slotlardan düşen kendine özgü birtakım itemleri vardır. işte mbot buna yabancı kalıyor bu durumda. Ve insanlar bu sorunu nasıl çözdüler merak ediyorum.
Serverin sahibleri mbotu kendi serverlari na özgü crackleyip editleyecekler o zaman. Yada belirtmiş olduğun itemlerin isimlerini değiştirip mbot içerisinde aktif olan fakat kullanılmayan itemlerin isimlerini o özel itemlere verecekler . Başka bir çaresi yok.

Takımı
Besiktas
Genelde gold,iron,silver ve copper coin üzerine edit yapıyorlar bu zamana kadar girdiğim tüm oyunlarda böyleydi.Arama kısmına coin yaz 4-5 tane coin seçeneği çıkacak zaten hepsini seçip toplamaya ayarla.
Son olarak mbot karakterini görmüyor sanırsam yukarıya normalde karaktere giriş yapınca adı düşüyordu buradaki yere:
upload_2017-12-18_1-22-23.png

VaLe

.
Genelde gold,iron,silver ve copper coin üzerine edit yapıyorlar bu zamana kadar girdiğim tüm oyunlarda böyleydi.Arama kısmına coin yaz 4-5 tane coin seçeneği çıkacak zaten hepsini seçip toplamaya ayarla.
Son olarak mbot karakterini görmüyor sanırsam yukarıya normalde karaktere giriş yapınca adı düşüyordu buradaki yere:
Karakteri suan da aktif değil oyunda . Fakat aktif olmasada mbot takı itemler arama ekranında yinede gözükür .

Herkeze merhaba bu sorunla alakalı geçici çözümüm phbot olmuştu. Nitekim phbot, açtığı servera özgü sw-item database ini güncelleme kabiliyeti var. Ama bu gün oyun içinde öğrendiğim bilgi doğrultusunda m bottada sw ye özgü en azından normalde yazdığında gözükmeyen ama şimdi söyleyeceğim yöntemle bu sorunu halledebilirsiniz.

Adım1: Mbotta eşyalar sekmesine gelin.
Adım2: Pencerede Ayarlar kısmından 'kestiksen sonra 0(sıfır)' ordaki değerde sıfır olacak şekilde tik atın.
Adım3: Sonra iteminizin ismini yazın hangisini arattırmak istiyosunuz seçi topla ayarları uygula yapın işlem tamam.

teşekkürler...
RPC_ODİN

Takımı
Seçiniz...
Konu içeriğini okudum sana çözüm söyleyeyim, belki yorumlarda yazmışlardır, yorumları okumadım.

Elixir için yazacağım kelime şu; intensifing
Coinler için; coin

Özel elixir olması bişeyi değiştirmez, diğer elixirleri kopyalayıp yapılmıştır typeleri aynı olduğu için intensifing yazman yeterli olur.
Coin'ler içinde aynı şey geçerli. Npc'ye yeni bir coin tanımlıyamadığın için coinlerin adını değiştirip yapılıyor.
Sen arama kısmına "coin" yazıp aratırsan Iron,Silver,Copper,Gold ve Arena Coin çıkar. Hepsini topla dersen toplar ve bunlar oyundaki coinlerdir.
Oyundaki ismi ile arama yapma, coin ise coinleri ara ve toplat. Bu kadar.

Dipnot: Üstteki yorumda "sıfır'ı tikleyin" demişsin. O ayarın anlamı şudur; mob'u kestikten sonra drop olan item/eşya/gold'u orada yazan süre kadar yerde beklet, süre dolunca topla.
Onu işaretlemene gerek yok, işaretlemen seri slotlarda dezavantaj doğurur ve senin iteminin süresi dolunca petin alana kadar başkası alabilir.

Son düzenleme:
Yukarı Alt