Kapandığı hakkında duyumlar aldım. Sbot ta ve ibotta var cleintless. İbotta şuan kullanılmaz halde. Sbottaki ise ücrete tabi 7tl cik.

UnDeFeateD demiş ki:
Kapandığı hakkında duyumlar aldım. Sbot ta ve ibotta var cleintless. İbotta şuan kullanılmaz halde. Sbottaki ise ücrete tabi 7tl cik.
Evet ibot yeni vers çıkarmadı bu hafta mbottada yok ne yapcaz benım pc yemiyo clientle :!!&%&!

FantastiC demiş ki:
UnDeFeateD demiş ki:
Evet ibot yeni vers çıkarmadı bu hafta mbottada yok ne yapcaz benım pc yemiyo clientle :!!&%&!
Sana güzel bi pc toplayalım mı :thumbsup:

Mbotta var clientless türkçeye çevirirsen yardımcı olurum mbotunu türkçe yap

Giriş yapılınca mbotu gizle var ona tıkla kaydet gir sonra

Client gizle gösterdende açıp kapıyorsun.

Ural_Tulga demiş ki:

Hide cleint değil kill clientten bahsediyoruz biz.

Güzel bi pcye 1000 tl vermekyerine SbotMod alıp 130 ay kullanırım oda 11 yıl eder :)

UnDeFeateD demiş ki:
Ural_Tulga demiş ki:

Hide cleint değil kill clientten bahsediyoruz biz.

Güzel bi pcye 1000 tl vermekyerine SbotMod alıp 130 ay kullanırım oda 11 yıl eder :)
:thumbsup: :thumbsup: Öyle

Kill client olunca silkroad kapanmış gibi oluyor. Ama serverden bağlantınız kesilmiyor. Bu sayede hiç ram işlemci ekran kartı harcamıyosunuz. Buda dandik bi bilgisayar ile 10 tane char açmanızı sağlıyor.

UnDeFeateD demiş ki:
Kill client olunca silkroad kapanmış gibi oluyor. Ama serverden bağlantınız kesilmiyor. Bu sayede hiç ram işlemci ekran kartı harcamıyosunuz. Buda dandik bi bilgisayar ile 10 tane char açmanızı sağlıyor.
yapma ya nasıl yani şimdi ctrl alt delete yapınca işlemciye gelicne hiç yemiyecekmi sro client exe hide client yapınca cpu kullanımı azalıyor,bunda nasıl olacak :popcorn:

Evet hide de işlemci yemiyo ama Ram yemeye devam ediyo. Kill deyince sroyu hiç açmamış gibi oluyor işte. Sbot mbot veya ibot kullananlar bilir.

UnDeFeateD demiş ki:
Evet hide de işlemci yemiyo ama Ram yemeye devam ediyo. Kill deyince sroyu hiç açmamış gibi oluyor işte. Sbot mbot veya ibot kullananlar bilir.
Clienti kapat diynce oyundan atıyo

Bak mbotda ne yazıyor kapalı yazıyla login clientlessly for rsro sadece rsro için geçerliymiş galiba o dediğiniz

arkadaşlar bu soruyu bende merak ediyorum.
Yeni mbot aldım ama client açılana kadar, login yapana kadar aşşırı rem yiiyo client.
Mesela 5 çar açtım, dc yiiynce oto login ile pt war die hepsi aynı anda tekrardan giriyor we buda pc nin yerinde zıplamasına sebep oluyor :D clientless ile direk açılması gibi bişey söz konusu değilmi? pc yi zorlamadan...

Yukarı Alt