oph demiş ki:
kırmızı ile işaretlediğim yeri diyorsan işe yaramadı. ayrıca charım başkalarının görev itemlerini toplamaya çalıştığından bot durdu. charın toplamasını kapattım halada pet görev toplamıyor

- Resim Silinmiş.
Alt taraf dogru ust taraf yanlış bazı gorevlerı Pick yani (A) ile işaretle bazılarını Pick with Pet (B) ile işaretle.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu özelligi sınırsız hunting içinde kullanabilirmiyiz.
800-1000 hunt görevleri varya.
Görev bitince towna gidip verip gelirmi ?
Ve nasıl yapabiliriz bunuda anlatırsanız çok sevinirim.

Xanthos demiş ki:
Cod3R demiş ki:
Sßot dan Mßota AutoQuest Özelliği Gelir Gelmez Geçtim Gayet Memnunum Çok güzel Çalışmakta sorunsuz fakat benim tek problemim Petin Job Cavede görev toplamada çok yavaş kalması atıyorum 40 curset düşüyorsa 10 Curseti toplaması ve bu nedenle görevlerin bitme süresi oldukça uzuyor bunun çözümü varsa paylaşırsanız çok memnun olurum.

Ayrıca 10 Numara konu olmuş emeğinize sağlık.
hem pet hem karakter aynı anda toplatmayı denediniz mi? karakter kendi düşürdüklerini toplarken pet de pt üyelerinin sizin için düşürdüklerini toplar;böylece daha kısa sürede görev biter

Bu yöntemi de denedim karakter görevleri topluyor pet de peşinde geziyor petin gold toplamasını da kapadım sadece 2 görev toplaması için filtreyi ayarladım fakat karakter görev toplamaktan atack yapmıyor sadece peti aktif ettiğim durumda ise görev toplaması çok yavaş kalıyor bazen topluyor bazen toplamıyor kafasına göre takılıyor
makara:

Bu durumu botun resmi sitesine de kullanıcıları olarak yansıtılmış umarım en kısa zamanda fixlenir.Yardımlarınız için teşekkürler.İyi forumlar.

Neoptolemos demiş ki:
???

Neoptolemos demiş ki:
Butun gorevler ıcın gecerlıdır. ilk olarak üst menülerden Loop sekmesine gelip kasma yerinden görev teslim edeceğimiz Npc kadar bir gidiş-geliş script hazırlayacağız npc ile konuşurken bile kayıtın devam etmesi gerekmektedir burda öneli olan Record quests sekmesinin işaretli olmasıdır. Bu dosyayı kayıt ediyoruz. Extra sekmesinde Autoquest den yapacağımız görevleri seçiyoruz. Altda Star script when one tıklayınca 1 gorev bittiğinde gidip teslim eder altındakini işaretleyince bütün görevleri bitirip teslim etemeye gider. Daha önce kayıt ettiğimiz gorev scriptini gosterıp ayarları kayıt edıp botu başalayoruz.

Quattro demiş ki:
Neoptolemos demiş ki:
Butun gorevler ıcın gecerlıdır. ilk olarak üst menülerden Loop sekmesine gelip kasma yerinden görev teslim edeceğimiz Npc kadar bir gidiş-geliş script hazırlayacağız npc ile konuşurken bile kayıtın devam etmesi gerekmektedir burda öneli olan Record quests sekmesinin işaretli olmasıdır. Bu dosyayı kayıt ediyoruz. Extra sekmesinde Autoquest den yapacağımız görevleri seçiyoruz. Altda Star script when one tıklayınca 1 gorev bittiğinde gidip teslim eder altındakini işaretleyince bütün görevleri bitirip teslim etemeye gider. Daha önce kayıt ettiğimiz gorev scriptini gosterıp ayarları kayıt edıp botu başalayoruz.
Cevabınız için teşekkür ederim ancak, tam kasma alanından towna yürüyerek gitmesi biraz zor olur bence.
Görew bitince return çekse, ve townda görevi verip pot alıp tekrar kasma yerine gelse ?
Böyle birşey mümkünmü acaba ?

Neoptolemos demiş ki:
Quattro demiş ki:
Neoptolemos demiş ki:
Cevabınız için teşekkür ederim ancak, tam kasma alanından towna yürüyerek gitmesi biraz zor olur bence.
Görew bitince return çekse, ve townda görevi verip pot alıp tekrar kasma yerine gelse ?
Böyle birşey mümkünmü acaba ?
Ne yaptıysam yapamadım bunu :S

Şimdi ben desert buglarda kasıyorum orda paso superhuman görevini yaptığım için auto görev alıp/vermeyi ordan ayarlıyacağım fakat görev bitince script çizmem için ne yapmam gerek ? Görev bitiminde returnu basmadan öncemi startlıyoz recordu yoksa returnu basıp şehire gelip ordamı script çiziyoruz?

Jaws3r demiş ki:
Şimdi ben desert buglarda kasıyorum orda paso superhuman görevini yaptığım için auto görev alıp/vermeyi ordan ayarlıyacağım fakat görev bitince script çizmem için ne yapmam gerek ? Görev bitiminde returnu basmadan öncemi startlıyoz recordu yoksa returnu basıp şehire gelip ordamı script çiziyoruz?
Görev bitince sanırım return basıp şehre gitmiyor.

cavede sp yapiyorum zaten 2 gorev var dusen gorevleri pet hemen toplamıyor bekliyo nasıl yapicam bunu millet catır catır topluyo ya :S

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bazılarını pet bazılarını char topluyormuş sende ikisine toplat iyice hızlanacaktır.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sabah zırla öğlen sevin sro böyle birşey işte ihihihihi :P

Mbot u çalıştırdığımız takdirde Sbot un calısmasını engellermi ? yada Sbot Mbot u engellermi ?

ya kardeş iyi hoş herşey tmm da bu görevi senin dediğin gibi yapıyorum kendi gidiyor oraya fakat görevi vermio ayrıcada vermediği gibide almıyo bu ne iş :S

Yukarı Alt