Mbot Attack esnasında durma probleminin neden kaynaklanıyor olabiliceğini düşündüm önce ;​

Sorun;
Bir ihtimal öldürdüğü her moobtan sonra liste başına dönmesi gerekirken acaba listeye devam etmeye çalışıyor olabilirmi dedim.Çünkü yaratığı seçiyordu.Eğer nedeni buysa çözüm ne olabilir?​

Çözüm;
Skilleri listede maksimum sayıda tutmaya karar verdim resimdede görebiliceğiniz gibi...
- Resim Silinmiş.​

...bu sayede listeye devam etmeye çalışsa bile attack yapmaya devam edicekti.​

Sonuç;​
2 saatten uzun bir süre gözlemledim ve birkez dahi takılma olmadı.Umarım yardımım dokunmuştur.İyi eğlenceler :thumbsup:

Growing(Wolf) petiniz varsa attack seçeneğini kapatın , bazen kendi petine ks yapmamak içinde duruyor :lol:

ps:3 saat ve takılma yok sanırım problem çözüldü umarım işe yarar herkeste :uyku:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
wayyy güzel topic mbot kullanıcıları deneyebilirler mi bakalım attack sorunları bitecek mi ?

attackın durma sebebi uzun menzilli skillerden kaynaklanıyor. Nukerimdeki tüm nukeleri iptal edip sword skillerini kullandım ve şu ana kadar hiç takılma yaşamadım. Chine charlarda böyle bir problem var galiba wizardlarda hiçbir problem yok.

ByGGorkem demiş ki:
attackın durma sebebi uzun menzilli skillerden kaynaklanıyor. Nukerimdeki tüm nukeleri iptal edip sword skillerini kullandım ve şu ana kadar hiç takılma yaşamadım. Chine charlarda böyle bir problem var galiba wizardlarda hiçbir problem yok.
Fakat gördüğün üzere ben Fly Dragonları kullanmaya devam ediyorum ve takılmıyor onlarda range , ayrıca nuker charımdada nukeleri kullanıyorum ve hiç takılma yok..

Ah bu incelemeden cevap yazma huyu :D

Bu m-bot fenna fillah :D ong farmda normal moblara pt champ e kadar bard vuruor qp lerde wizi alıyor :D yok boyle bir iş xD

DOSTLAR BENDEDE BUNUN GİBİ BİRŞEY OLUYOR BOTU BIRAKIYORUM MESELA 2 3 SAAT SONRA KENDİ KENDİNE BOTU DURDURUYO Bİ BİLGİSİ OLAN VARMI ??

Yukarı Alt