filter dan Equipment
Weapon
Accessory
Sox seçeneklerini işaretle 'apply' e bas ve çıkan tüm nesneleri mavileştir üzerine sağ tıkla pick , pick whit pet ve store seçeneklerini işaretle

geçen haftaya kadar item sekmesi altındaki nesnelere sağ klik yaparak topluyor yada depoya atabiliyordum. ancak son legend ten sonra nesnelerin yanlarına A,B,C gibi harflerde gelmiyor ve otomatikman ne çar nede pet bir şey topluyor. yardım edin.

ay_kut_41 demiş ki:
sag tıklayıp a.b.c harflerının yanına tik işareti koydukdan sonra tekrar sag tıklayıp en alttakıne bas olur :)

teşekkür ederim. bazen insanın nutku tutulur derler. gözümün önündekini göremedim. :thumbsup:

Takımı
Galatasaray
hepsini secip pick with pet veya ne diyeceksiniz artik deyip sonrada mavili olam yere sag tiklayip apply settings demniz lazim
yanlarina (A) gibi harfler de gelecektir

aynı sorun bende de var ama hata benden diil bottan kaynaklı bence bugün yarın update gelir bence Mbota

Takımı
Galatasaray
highlander demiş ki:
aynı sorun bende de var ama hata benden diil bottan kaynaklı bence bugün yarın update gelir bence Mbota
makara:
hepsini secip pick with pet veya ne diyeceksiniz artik deyip sonrada mavili olam yere sag tiklayip apply settings demniz lazim

sarkoLata demiş ki:
highlander demiş ki:
makara:
ayarları biliyorum dediğim gibi sorun bottaydı zaten bugün yeni sürüm de geldi 1,23c indirin hatasız kullanın

Mateso demiş ki:
filter dan Equipment
Weapon
Accessory
Sox seçeneklerini işaretle 'apply' e bas ve çıkan tüm nesneleri mavileştir üzerine sağ tıkla pick , pick whit pet ve store seçeneklerini işaretle
teşekkürler senin dedigin şey aklıma bianda ne yapıcagımı getirdi meter ordan sox falan seçince apply diyorsun karşına itemleri falan çıkartıyor mavileştirip topla diyoruz sagol :)

Yukarı Alt