Bu aralar MBOT 105 Cavede nasıl kasıyo ? sorusunu çok aldım ve bir konu açmaya karar verdim.
Sizin için 105 lwl Wizard/Cleric charımdan görselledim (CHAR HUNTERDİR, LIFE AÇMADAN KASMIŞTIR VE KS ORTAMINDA KASMIŞTIR.)

- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Galatasaray
Xanthos demiş ki:
1 saatte 3 k sp kasmış. 24*3= 72 k sp günlük eh normal sayılır
Bu cavede çok kolay sp kasıldığını duymuştum kolay dedikleri buysa summer5: :mrgreen:

SarkoLata demiş ki:
Xanthos demiş ki:
1 saatte 3 k sp kasmış. 24*3= 72 k sp günlük eh normal sayılır
Bu cavede çok kolay sp kasıldığını duymuştum kolay dedikleri buysa summer5: :mrgreen:
artık sp kasmayı bitiren işin fesatlığında... Hunterlar gidip thiefleri,thiefler de gelip hunterları kesiyor. kısır döngü gün boyu devam ediyor.

Önceden günde 150 k sp kasılıyordu.bizzat kastım

caveler şuan fazlasıyla dolu buda sp kasarken haliyle biraz yavaşlamaya neden oluyor ..
ilk zamanlar 1 pt yi tamn dolduramadığımız zamnalarda 90k sp ye kadar rahat kasıyorduk ama şuan kalabalıktan dolayı 50-60k'lara kadar düştü bu oran... cool2:

akreps demiş ki:
caveler şuan fazlasıyla dolu buda sp kasarken haliyle biraz yavaşlamaya neden oluyor ..
ilk zamanlar 1 pt yi tamn dolduramadığımız zamnalarda 90k sp ye kadar rahat kasıyorduk ama şuan kalabalıktan dolayı 50-60k'lara kadar düştü bu oran... cool2:
sen hangi serverdasın . her serverda dolu diye bişey yok..

favretto demiş ki:
akreps demiş ki:
sen hangi serverdasın . her serverda dolu diye bişey yok..
Bir tek mayada boştur herhaldi :mrgreen:

BlacK.LucifeR demiş ki:
Mbot gercekten cok iyi bir bot Sbota rakip.
valla herşeyi doğru yapıyom attak yapıyo dire pain felan basmıyo.hadi lure yaptırıyom sadece gene basmıyo.ee ne zaman bascak öyle dursam olmaz howling shout yaptırıyom gene basmıyo salak bot.

Yukarı Alt