Merhaba arkadaşlar...

Öncelikle maya serverına yeni başlayan ya da başlamak isteyen arkadaşlar var mı bunu merak ettim?

Geçenlerde başıma gelen talihsiz bir olay sonucu charlarımdan yüksek seviyeli olanı (85) kullanılamaz duruma geldi ve o charı bıraktım... :cry: :cry:

Başka bir charda maya serverına tekrar başladım lakin arkadaşlarım aldılar başlarını gittiler... :roll: sadnessla1

ve ben oyunu hakkıyla oynamak isteyen parti arkadaşları arıyorum :starving: :starving:

57.seviyedeyim şuanda.. Başlamak isteyen, ciddi arkadaşlar varsa ilk lwllerda ong parti vs. elimden geldiğince yardım edeceğim... Ama tercihen 56+ olmanız partimiz için daha hayırlı olucaktır :mrgreen:

Tek istediğin 2-3gün sonra bırakıp gitmeyecek, kaliteli parti arkadaşları... nese: nese:

evet yorumları ve katılımları alayım??? cool2: nese: [horny21

Güncel :twisted:

TWEETY demiş ki:
Merhaba arkadaşlar...

Öncelikle maya serverına yeni başlayan ya da başlamak isteyen arkadaşlar var mı bunu merak ettim?

Geçenlerde başıma gelen talihsiz bir olay sonucu charlarımdan yüksek seviyeli olanı (85) kullanılamaz duruma geldi ve o charı bıraktım... :cry: :cry:

Başka bir charda maya serverına tekrar başladım lakin arkadaşlarım aldılar başlarını gittiler... :roll: sadnessla1

ve ben oyunu hakkıyla oynamak isteyen parti arkadaşları arıyorum :starving: :starving:

57.seviyedeyim şuanda.. Başlamak isteyen, ciddi arkadaşlar varsa ilk lwllerda ong parti vs. elimden geldiğince yardım edeceğim... Ama tercihen 56+ olmanız partimiz için daha hayırlı olucaktır :mrgreen:

Tek istediğin 2-3gün sonra bırakıp gitmeyecek, kaliteli parti arkadaşları... nese: nese:

evet yorumları ve katılımları alayım??? cool2: nese: [horny21
Güncel :twisted:

Beklerizzz, kapımız herkese açık :)

s.a kardes ben maya da car acmak istiorum sbot var bende 7/12 kasıoyorum isatersen pm at car lwl 10 suan taxi yapar atlatırsın istersen tabii

Takımı
Fenerbahce
selam kardesim yalniz degilsin :) ben 63 lwl im 64 olcam str bow Nick __CaRTeL__ pm at konsuruz olursa pt felan yapariz takiliriz anlicagin :)

Hayırlısıyla öss yi bi atlatiim, en has adamlarınızdan biri olacam inş. ama o zmn a kdr ezik kalacaz :(

bende çok çok uzun zaman önce ara vermiştim bugün mayada tekrar başladım şu anda 8 lvlim kasmaya başladım wizard açtım .)

Yukarı Alt