1. Reklam

1. kyra
      viki
      Tenda
      lastworld
      silkroadcilar
      3

Maya Serverında 300 k spli charlar uygun fiyata....

1. cellat1674

cellat1674 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    EVET ARKADAŞLAR MAYA DA 300 K SPLİ CHARLAR SİZLERİ BEKLİYOR ÜSTELİK SADECE 25 LİRAYA...

DİLERSENİZ CHARLAR DAHA FAZLA SP Lİ OLABİLİR 200 K DAHA SP İSTEYİP CHARINIZDAKİ SP 500 OLSUN İSTERSENİZ SADECE 1 HAFTA BEKLEMENİZ YETERLİ 1 HAFTA SONRA CHARINIZ 40 LİRAYA 500 K SP Lİ OLARAK TESLİM EDİLİR..

AYRICA YİNE DİLERSENİZ CHARINIZI 20 LİRALIK Bİ FARKLA 60 LWL E KADAR 0 GAP ŞEKLİNDE KASABİLİRİM. BU İŞLEM DE YİNE SADECE 1 HAFTAMI ALIR..

YANİ TOPLAMDA 60 LİRAYA 60 LWL İÇİNDE 500 K SP BULUNAN Bİ CHARA SAHİP OLABİLİRSİNİZ ÜSTELİK İSTER İNT İSTER STR VE CHAR BUİLDİDE SİZİN İSTEĞİNİZE GÖRE HAZIRLANACAKTIR ..

İNTÇİ CHARLARIN İSİMLERİ CA CEKKY ve _DooM_
    STR CHARIN ismi Gladatior

charlar email korumasız bu arada hiç bi sıkıntı çıkmıcagına emin olabilirsiniz zaten benim kendime yaptıgım bi sp charı daha var .

Ödeme konusuna gelince yapı kredi bankasında hesabım var oraya havale yapabilirsiniz ya da bankamatikten kartsız işlemler menüsünü kullanarak parayı gönderebilirsiniz yalnız sanırım kartsız işlemler menüsünden yapılan işlemde yapı kredi 4 lira kendisine kesinti yapıyor maalesef ..

Başka sormak istediğiniz bişi olursa bana özelden pm atabilirsiniz yada konunun altına yazabilirsiniz ya da msn ekleyebilirsiniz mailto:power_1674@hotmail.com

bu arada ek olarak şunu sölim gerçekten sistemli çalışıorum 10 gün civarında charlara 300 k sp yi kastırdım hemde 5 tane chara emin olun sıkıntı çıkmaz hiç bi şekilde

- Resim Silinmiş.
    - Resim Silinmiş.
    - Resim Silinmiş.
    - Resim Silinmiş.
    - Resim Silinmiş.
    - Resim Silinmiş.
    - Resim Silinmiş.
    - Resim Silinmiş.

XxscanxX LWL 80 WARRİOR CLERİC TİR CHARLARA OTO RES SAĞLAMAKTA VE DE ETRAFTA YAKLAŞAN MOBLARI KESMEKTE AYRICA LWL DÜŞÜRMEK İÇİNDE YİNE SCANI KULLANIORUM :)

SON FOTOGRAFTA İSE İŞLETİM SİSTEMİMİ KOYDUM ARKADAŞLAR HIZIMA YETİŞİLMİYECİĞİNİN İYİCE ANLAŞILMASI İÇİN :)) İ7 2630 QM 4 ÇEKİRDEK SANDY BRİDGE İŞLEMCİ , GEFORCE GT 550 M CUDA 2 GB LIK EKRAN KARTI VE 6 GB DDR 3 1333 MHZ LİK RAM . AYRICA 8 MEGABİT AYDA 1 YA DA 2 KERE KESİLEN BİR İNTERNETE SAHİBİM. VE FOTOGRAFLARIN BİRİNDE DE GÖRMÜŞ OLDUGUNUZ ÜZERE KENDİME AİT MBOTUM VAR .

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017