Max protector-Max Enhancer hakkında yardım

• 1

Votes: 0 0,0%
  • 2

Votes: 0 0,0%

• Total voters
    0
bu silk itemler tam olarak ne işe yarıyor detaylı bilgi verebilir misiniz lütfen....

Sanırsam 12 dg ve üstü itemler de çalışıyor, + denediğin de nasıl proflar -1 düşürüyorsa bunlar ise , +13 ten sonrası için -1 düşmemesini sağlıyor, kısaca +13 ten +15 e kolaylıkla basmanı sağlıyor hiç patlamadan, bildiğim kadarıyla bu şekil de

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Sanırsam 12 dg ve üstü itemler de çalışıyor, + denediğin de nasıl proflar -1 düşürüyorsa bunlar ise , +13 ten sonrası için -1 düşmemesini sağlıyor, kısaca +13 ten +15 e kolaylıkla basmanı sağlıyor hiç patlamadan, bildiğim kadarıyla bu şekil de
Ben de böyle biliyorum. Kendisi aktif bir isro oyuncusu :thumbsup:

Server
Eris
bu silk itemler tam olarak ne işe yarıyor detaylı bilgi verebilir misiniz lütfen....
Max Protector: Silahın +13 diyelim sen silahına protector bastığın zaman + basıyorsun ya + denerken başarız olursa silahının kaybolmasını engelliyo +13de deneme yaptın geri +12ye düşüyor.
Max Enhancer: Silahı tek seferde + 13 veya +15 yapmaya yarıyor diye biliyorum ama deneme başarısız olursa silah kayboluyor diye biliyorum.

Mediadana bunların açıklamarını çıkardım ingilizce olarak sağlam çeviri bulursanız bakın :D

ARCHEMY_ENHANCER_GREAT_01: Max Enhancer; A weapons max enhancer made by a great alchemist. Weapons can be enhanced to a maximum of +15, surpassing the maximum reinforcement level of +12, but because of the great power, the enhanced weapons are unstable.

GOOD_LUCK_CHARM_GREAT_01: Max Protector; An auxiliary enhancer which temporarily controls unstable spirits. When reinforcement fails, the Max Protector prevents the weapon from being destroyed and is destroyed in the process.

15 degre sılaha +7 denemek istiyorum bu aşamada bu itemleri kullanmazsam sılah kaybolmaz değil mi?

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Eskiden immortal astral falan vardi . Ne oldu onlara ? :mrgreen:

Yukarı Alt