Dode ARkaDaşlar Haklı Bence 1 Ay içinde Herkes 64+ Olsunlar Olamaslarsa TheOthers a Alırıs Ordada 1-2 Hafta Süre Veriris Ordada Olamaslarsa Bu Sefer Yapacak Bişey Yoq Capito extraokk

bewolf demiş ki:
Dode ARkaDaşlar Haklı Bence 1 Ay içinde Herkes 64+ Olsunlar Olamaslarsa TheOthers a Alırıs Ordada 1-2 Hafta Süre Veriris Ordada Olamaslarsa Bu Sefer Yapacak Bişey Yoq Capito extraokk
tamam herkesin tam 1 ay hakkı varsüre yarın başlıyor ve tam 1 ay sonra bitiyor.1 ay içinde 65+olmayanlar ksura bakmayacak

Benim programın sağında çince şeyler yazıyor ya orası bembeyaz bi alakası olabilirmiki oyuna girmeyle.. Rolling Eyes

Nick:274
Lv:5x diyelim snra bi daha yapmak zorunda kalma
:mrgreen: :mrgreen:
Bide sitedeki nickimi d.mod felan yazarsan süper olur mert
çok şeymi istedim :mrgreen: :mrgreen:

ganigani demiş ki:
bewolf demiş ki:
tamam herkesin tam 1 ay hakkı varsüre yarın başlıyor ve tam 1 ay sonra bitiyor.1 ay içinde 65+olmayanlar ksura bakmayacak
dogan ben saten 65 lvl im atmassın dimi beni :lol:

OneEyedJack demiş ki:
Nick:274
Lv:5x diyelim snra bi daha yapmak zorunda kalma
:mrgreen: :mrgreen:
Bide sitedeki nickimi d.mod felan yazarsan süper olur mert
çok şeymi istedim :mrgreen: :mrgreen:
Ya yaparım da zaten yeni bir char açmayı düşünüyorum Nuker bu str glavie ama şimdi o kdr lv de kasmışım emek var ikilemde kaldım glaviede çok zor kasılıyor,Akıl verin pls. Sad

Bende Böyle Bişeyi Düşündüm...Bi Kaç Tane Yaptım Ama Msn'den Dağıtmayı Unutuyorum..[Bkz:Benim ve Valente'nin İmzası ] :mrgreen: Güzel Olmuş Sizinkilerde... :santa:

Yukarı Alt