Evet arkadaşlar maserati evinin önünün fotoğrafını çekmiş çok güzel evleri var güle güle otursunlar bende bizim evin önünü paylaşmak istedim :)
Bu arada tipimi beğenmiyen lütfen kırıcı yorum yazmasın 1.5 sene oldu o resimde çekileli küçüktüm daha :P
Piksel'lerde düzenlerken bir sorun oldu hafif şişman gösteriyor
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Karaburun/İzmir :) Herkezi bekleriz...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
deli misin kuzum cidden ev bu mu ?

ohanness diyorum wallahi ailene helal olsun şairler yazarlar böyle evlerde yaşar diye bilirdim denizin kokusu derinliği ile ilham alırlar ve yazarlarmış çok güzel evinizin önü lakin o deniz kükrediği zaman bahçeye su gelmiyor mu ?

Gelmez mi evin kapısına kadar geliyor.Her yıl evin panjur ve kapısını değiştiriyoruz hem paslanma oluyor hemde şiddetli rüzgardan uçuyor ama yinede herşeye değer

extraloob demiş ki:
deli misin kuzum cidden ev bu mu ?

ohanness diyorum wallahi ailene helal olsun şairler yazarlar böyle evlerde yaşar diye bilirdim denizin kokusu derinliği ile ilham alırlar ve yazarlarmış çok güzel evinizin önü lakin o deniz kükrediği zaman bahçeye su gelmiyor mu ?
yazlık olabilir ama evse süper :popcorn:

ben onun dışında oyuncak arabaya hayran kaldım bi tur binebilirim :starving: :P

ben onun dışında oyuncak arabaya hayran kaldım bi tur binebilirim :starving: :P [/b][/quote]

Tabiki binebilirsin :D 18 ime basmadan ehliyet sınavına daha kolay çalışıyım diye babam aldı :P

denizin kenarında olan evlere hiç tahammül edemem, çok itici gelirler bana (yalı haricinde :mrgreen:). deprem durumlarında tehlike fazla çünkü. :?

Yukarı Alt