malesef aynı sorun bendede war pc'm le eskıden cok rahat 8 9 tane açardım sımdı 2 tane acınca hop masa ustu

Driverlarınızın güncel olmasına dikkat edin (ekran kartı vs.) silkroad çalışırken işlemciyi yoracak arkaplandaki diğer programların kapalı olmasına özen gösterin facebook bile bilgisayarı yoran bi sayfadır ya da msn biligisayarınız performansı nın artması için ccleaner gibi temizleyici programlar kullanın oda olmadı silkroad'ın sistem grafik ayarlarını minumum seviyeye indirin bunları yaparsanız düzeleceğini tahmin ediyorum bunu dışında bugün silkroad'dan kaynaklanan DC sorunu vardı yani bugün çoğu kişi oyundan atıldı.

Hiç bilmediğim bir yerde , En çok bildiklerimleyim
FawKes demiş ki:
Driverlarınızın güncel olmasına dikkat edin (ekran kartı vs.) silkroad çalışırken işlemciyi yoracak arkaplandaki diğer programların kapalı olmasına özen gösterin facebook bile bilgisayarı yoran bi sayfadır ya da msn biligisayarınız performansı nın artması için ccleaner gibi temizleyici programlar kullanın oda olmadı silkroad'ın sistem grafik ayarlarını minumum seviyeye indirin bunları yaparsanız düzeleceğini tahmin ediyorum bunu dışında bugün silkroad'dan kaynaklanan DC sorunu vardı yani bugün çoğu kişi oyundan atıldı.
bu dediklerinin hepsi mevcut durumda ve ben bu son updateden sonra bu sorunları yaşıyorum anlamadım gitti :) saol yinede arkadaşım parmaklarına sağlık pray:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
FawKes demiş ki:

güzel öneri :thumbsup:

O sorun bendede var.Sen büyük ihtimal hackshieldle girmiyon.Dump kalsörüne bilgi aktarılınca oyundan atıyo.Yapabilicein hiç bişey yok.İnanmıyosan dump klasörün içindekileri sil veya kalasörü sil bak.10 dk sonra eski haline döner..İstersen baştan yükle.O zaman düzelicektir.10 dk da bir oluyo hep nedense.Bide olmaması için illegal program kullanma.ZAten dump klasörü o yüzden oluşup oyundan atıyor

Ark Dissconnect yazısı bile gelmiyor bi yardım edin GM lerden mi kaynaklanıyor Bi cevap Yazın

Bendede masaüstündeyken 30-40dk oyuna bakmayınca birden bakıyon oyundan direk atıyor hata vermeden

Yukarı Alt