Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ne tatlı sayfayı okuyan ss almış alttada sitemiz yeahhh its wonderfull ?!!!!!! ?!!!!!!..... ?!!!!!!...

Jigsaw

Aileden
Pennywise demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
Sen elektrik çarpmış gibi saçlarla gezen kızlarına yallah. :mrgreen:
demek imza isteğinden vazgeçtin?bende tam hazırlıyodum neyse ders çalışayım ozman ben :D
Yaptım imza zaten çok da güzel oldu. We don't need youuu. :twisted: Ders çalışcakmışşş. Wow'da dershane mi açtılar?

Jigsaw demiş ki:
Pennywise demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
Sen elektrik çarpmış gibi saçlarla gezen kızlarına yallah. :mrgreen:
demek imza isteğinden vazgeçtin?bende tam hazırlıyodum neyse ders çalışayım ozman ben :D
Yaptım imza zaten çok da güzel oldu. We don't need youuu. :twisted: Ders çalışcakmışşş. Wow'da dershane mi açtılar?
imzan hakkındaki düşüncelerimi msnden belirttim istersen burdada tazeliyim,yaptığın hiçbişeyi beğenmiyorum senin elinin değdiği metaryalden iş çıkmaz :D yetenek denen olay sende - değerlerde yane :D yarın sınavım var sabaha kadar uyku yok bana :D

Jigsaw

Aileden
Rezil ettin topici hadi çık sen anca efekt bas bol bol yardır brushları. En ufak bi sanatsal değeri yok yaptıklarının. Hıh.

Jigsaw demiş ki:
Rezil ettin topici hadi çık sen anca efekt bas bol bol yardır brushları. En ufak bi sanatsal değeri yok yaptıklarının. Hıh.
o yüzden herkes benden imza istiyor demi :D millet bişey biliyorki istiyor,ben mesela şimdiye kadar hiçkimsenin jigsaw bize imza yapsada kullansak dediğini görmedim,demekki neymiş?jigsaw out,penny in :D

Jigsaw

Aileden
Pennywise demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
o yüzden herkes benden imza istiyor demi :D millet bişey biliyorki istiyor,ben mesela şimdiye kadar hiçkimsenin jigsaw bize imza yapsada kullansak dediğini görmedim,demekki neymiş?jigsaw out,penny in :D
Çünkü millet Jigsaw'un ayak işi yapmayacağını biliyor. Penny halkın içinden biri. Got it? Topici harbi rezil ettin yahu. Git dersine. Susmayacam en son ben yazacam. :mrgreen:

ayak işi değilki kimse yapsam hastası oluyor 2. yi,3.yü istiyor :D ulan yarın 0 alacağımı bilsemde seni susturana kadar yazacam derdim ama yarınki sınav hafif önemli yoksa varyaaaa :D sınavımın olmadığı bi gece elinde ne varsa ''bring it on!'' hesabı takacam lafları,ozamana dek farewell bitch! :D

Jigsaw

Aileden
Pennywise demiş ki:
ayak işi değilki kimse yapsam hastası oluyor 2. yi,3.yü istiyor :D ulan yarın 0 alacağımı bilsemde seni susturana kadar yazacam derdim ama yarınki sınav hafif önemli yoksa varyaaaa :D sınavımın olmadığı bi gece elinde ne varsa ''bring it on!'' hesabı takacam lafları,ozamana dek farewell bitch! :D
Sleep with fishes Pennywise. I'll make you an offer you can't refuse anladın sen onu.. :mrgreen:

Yukarı Alt