[flash=425,350]http://www.youtube.com/v/R1m69Y8Mfz0[/flash]

2. videoyuda çektim hazırlıyorum yakında oda gelecek

flash olarak ekleyemedim yardımcı olursanız düzelteyim

Huhhhuuuuuhuhhh :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Beyler Süpersiiniz ya Harbi Koptum.... Mükemmel bişi bende en yakında başlayayım hemen tabii lwlim 52...En iyisi ben Dw De geberteyim bu botları... kih kih kih
Dewamını bekliyoruz beyler

Yanlız arada normal oynayanlarada kayııyo emin ol onlarda sana kayıyodur:D ben dw de 30 luk magicianların orda yapmıştım onu ne küfür yemişim bidaha yapmadım :lol:

arada KaynayanLar oLcak .. Zafere Giderken ceKiLen ciLe kutSaLdIr dedik yaptık bi i$ :lol: muhaha

VaLLa geLicek devamI Cumartesi Geceside yaptık sadece wideo haline geTirmedik daha. oda geLecek : )
aLıskanLık oLdu Her gece kesmek :)

Cumartesi GeceSi OrtaLama 3 Saat boyunca KestiK. Fakat uzucu oLan butun YabancıLar Ty Thnx. DerKen TurkLerden BazILarInIn Kufur Etmesi hiç Hos deiLdi. ( Bazı Kendini biLmezLerden Soz Ediyorum ) Herkez deiL tabiqide..
ßizi tanImayan Hunter'Lar heaL veriyor. geL gorki TurkLerdin bazıLarIndan Kufur yiyoruz ; )

2 Gunde ßir Kesicez ArtIk ^^ Mars ServerInda oLanLar geLip izLeyebiLir ^^

muhteşemsinİZ

süper bir yaratıcılık BOT OUT bence bundan sonra bunu izleyenler yapacaktır eminim :lolmuch:

bizde bunu dw east gate ye yapmistik ve akin akin gelen ezikler belki yuzlerce kez olduler :lol: ama hotana yapmak daha guzel olur onu yapmadik yapsaymisiz keske :lol: ezik olunce pek bisi kaybetmiyoda bole 45 60 arasi botlari oldurmek daha etkili olaiblir ama genede bizde ayni yollardan gecerek 80 olduk yani bide o yonden dusunmek lasm eger biri size yapsaydi bugu sabah kalktiginizda 1 2 lvl dusmus olsaydiniz nasil hissederdiniz merak ediyorum

Excrea demiş ki:
bizde bunu dw east gate ye yapmistik ve akin akin gelen ezikler belki yuzlerce kez olduler :lol: ama hotana yapmak daha guzel olur onu yapmadik yapsaymisiz keske :lol: ezik olunce pek bisi kaybetmiyoda bole 45 60 arasi botlari oldurmek daha etkili olaiblir ama genede bizde ayni yollardan gecerek 80 olduk yani bide o yonden dusunmek lasm eger biri size yapsaydi bugu sabah kalktiginizda 1 2 lvl dusmus olsaydiniz nasil hissederdiniz merak ediyorum
Gold botlar ruhsuzzz Shocked Shocked

Yukarı Alt