Takımı
Besiktas
Konu tarafımdan silinmiştir.Link isteyen arkadaşlar isteğinizi ihtiyacınızı anlıyorum lakin yapılan paylaşımların değerini görmesinden ziyade aşağılanması beni rahatsız etmiştir.Silkroad'ın resmi sitesinden full client'i indirip bilgisayarınıza 1.309 tam versiyonu olarak yükleyebilirsiniz.Teşekkürler ForEverTurk... :arrow:

Takımı
Besiktas
Görevimiz.Sürekli konu açılıp duruyordu.Joymax zaten bi işi tam yapsa şaşılır.
Ps: Alternatif linkler eklenmeye devam edecektir.Şu aralar bilgisayar ortamında çok fazla kalamıyorum.

bro bende sorun var sorundada böyle 1.309 sürümü manuel yaması sadece 1.304-1.308 sürümündeki istemciye yama yapabilir. diyo

DeaThAnqeLo demiş ki:
bro bende sorun var sorundada böyle 1.309 sürümü manuel yaması sadece 1.304-1.308 sürümündeki istemciye yama yapabilir. diyo
Oyunu yeni yüklediysen buradaki 3 patchıda sırasıyla kurmalısın.

şu genclerde olmasa verdıgımız 3-5 kurusumuzda boşa gıdıcek...ındırdık sıtesındekı yamayı patch atmıor...cok sacma olmaya basladı oyun artık....teskkurler dostum elıne koluna saglık...

Takımı
Besiktas
Ev0LutioN demiş ki:
303~304 Varmı?
Tüm patch versiyonları mevcuttur.

xasa44 demiş ki:
şu genclerde olmasa verdıgımız 3-5 kurusumuzda boşa gıdıcek...ındırdık sıtesındekı yamayı patch atmıor...cok sacma olmaya basladı oyun artık....teskkurler dostum elıne koluna saglık...
Rica ederim ne demek birilerinin işine yaradıysa ne mutlu.

Yukarı Alt