Bune yaw :?:
İlk Defa böyle bişey görüyorum :?

- Resim Silinmiş.

2 şey daha sorucam
*Oyuna yeni başladım Cold skilerine baktım Snow Shield yok oyuna eklenmedimi yoksa benmi eski media-data felan kullanıyorum.
*Lag geceleri bitiyormu?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
way manyaklar way ^^
sadece 1. soruna cevap verebilirm Snow shield sanırım eu charlar gellince eklenicek ama euların geliceği belli deil sanırım :think:
oyunu oynamadıgım icin lagın ne zaman gecitigini bilmiyorum :sfff:

LebronJames23 demiş ki:
IceQueen demiş ki:
RuFFLeSs demiş ki:
global atmaları doğal , snow gelicek , bug geçicek snow geldiği zaman ;()
Manyang'ların üstünde yazıyor ama global :wink1:
ya bu oyunda olan bir bugdan kaynaklanıyor.Eğer böyle hiç mob un ya da başka birinin olmadığı bir yere gidersen biri global attığında üzerinde görünür :lol: :P
En iyi açıklama senden geldi bug oldugu zaten belliydide ndn oldugunu kim söleyecek diye bekliyordum. :mrgreen: :beer:

CuNDeRs demiş ki:
IceQueen demiş ki:
RuFFLeSs demiş ki:
global atmaları doğal , snow gelicek , bug geçicek snow geldiği zaman ;()
Manyang'ların üstünde yazıyor ama global :wink1:
sende bile yazar atmadigin halde bug dio adamlar anla artk :curtain:
Ben ilk benim media'da bişeyler var sandım.Snow felanda yok çünkü daha bugün başladım oyuna.O yüzden snow'uda sordum :mrgreen:
Ps:Mangyang'lardan sos düştü...(Soru işareti ile gösteriyor.Som,Sun'da olabilir :mrgreen: )

kardeş duyduğuma göre yakında gelcek snow sheild ayrıca europe da gelcek biraz sabırlı ol yeter

kardeş bende sana bişey sorcam oyun da yerden ne kadar para çıkıyo ayrıca ne kadar ex geliyo ayrıca dün 68 lwl nuke çhar la isy yu kesiyodum mysroda 90 lwl lik adam geldi elimden aldı

kankafb demiş ki:
kardeş bende sana bişey sorcam oyun da yerden ne kadar para çıkıyo ayrıca ne kadar ex geliyo ayrıca dün 68 lwl nuke çhar la isy yu kesiyodum mysroda 90 lwl lik adam geldi elimden aldı
viewforum.php?f=682 bu bölüm sunsro bölümü bakabilirsin.
x15 exp
x20 sp
x5 sos drop
x10 item drop
bu şekildi galiba.

Hayır Dostum Global attıklarında göresin diye Etrafındaki mobsların Üzerinde veya senin Üzerinde çıkar :thumbsup:

Yukarı Alt