1. Reklam

1. kyra
      viki
      Tenda
      lastworld
      silkroadcilar
      3

Manchester City forumları (Elano hakkındaki görüşleri)

1. IronyOfFate

IronyOfFate olduser

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Geodesy and Photogrammetry Engineering
    *Allah'tan yurtdışında bir takıma gitti, yoksa ligde başımıza bela olabilirdi
    *Newcastle attığı frikiği daima hatırlayacağım.
    *Eminim bu yıl youtube'dan onun becerilerini izleyeceğiz. ve tabi ki blackburn'e attığı frikiği haha
    *Kimse elano gibi penaltı atamaz
    *İyi oldu aslında,ona başarılar.umarım cl'de ona karşı oynarız bir gün.
    *Bir çok zor maçta bütün takım hazır olmasına rağmen Elano takımı kontrol altına alamadı. Bazı fanatik taraftarlarımızca gereğinden fazla değer verildi verilmeye devam ediyor. Eğer 2-0 öndeyseniz ve topa daha fazla sahipseniz iyi oynayan oyunculardan birisi Elano. Ama ne zaman ki zor deplasman maçları oluyor o zaman gereksiz yer işgal ediyor kadroda.
    *Yağmuru sevmiyor. Ona her zaman güneş açtıramayız ya!
    *Gitmesine çok sevindim. Sadece Robinho artık yalnız kalacak ona üzülüyorum.
    *Çenesini kapalı tutup işine odaklansaydı şimdi kadroda olurdu. Disiplin için gönderilmesi doğru. Hughes iyi bir iş yaptı.
    *Bazılarınız sanki Maradona´yı satmışız gibi konuşuyorsunuz. Madem dünya kalitesinde bir futbolcuydu neden yeteneklerini daha iyi şekilde göstereceği Serie A veya La Liga yerine Galatasaray a gitti?
    *Deplasmandaki hangi maçımızı kazandırdı bize Elano? Hangi giden maçımızı geri çevirdi?
    *Pasları çok tehlikeli evet ama pas atma zamanı ve geniş alan sağlarsanız. Sıkı şekilde marke edilince maç içerisinde kaybolup gidiyor kendini unutturamıyor. Ceza sahası içerisinde kolayca top kaptırıyor ve takımın geri kalanı geri dönmek zorunda kalıp topu kazanmaya çalışıyor.
    *İyi oynadığı 3-4 maçı örnek gösteriyorsunuz. Ben size abartısız kötü oynadığı çok çok daha fazla maç sayabilirim.
    onu özleyeceğim ama gitmesi klüp için en iyisiydi.

Birkaç yorum daha ekledim,forumdan çeviri yapıp ekletmek isteyen olursa konuya yorumlamalarını rica ediyorum.

Buda forumlardan birinin linki; http://www.mancityforum.com/forums/s...ead.php?t=5600

2. Cynosure

Cynosure rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    olumlu yorumlarda var olumsuz yorumlarda tabi olacak sonuçta bunlar...

3. Presence

Presence rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    *Bazılarınız sanki Maradona´yı satmışız gibi konuşuyorsunuz. Madem dünya kalitesinde bir futbolcuydu neden yeteneklerini daha iyi şekilde göstereceği Serie A veya La Liga yerine Galatasaray a gitti?

Bu elanoyu açıklıodur :D

4. GetInDatAss

GetInDatAss rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bak olayı cavlayamamışsın Dunga buna düzenli olarak forma giyebileceğin bi takıma git demiş düşün bakalım İnter de veya Milan da 2 maç kötü oynadığı zaman kadroya girebilirmi ? 2 maç kötü oynaması adamın kötü oynadığını göstermez.Oda kendini garantiye alan Galatasaray'a geldi.Ki bence şuan galatasaray Premier Lig düzenyinde kadroya sahip inş. takım birbirine uyuşur 2000 li yılları tekrar yaşarız :headbang:

5. Cynosure

Cynosure rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    birader adam cimboma gelme sebebini açıkladı ztn sebebi gs nin büyük bir klüp olması adam diyor ingiltereden teklifler vardı eğer ingilteredeki teklifleri red ediyosa demekki gsyi tanıyo ve biliyo açıklayıcı olmuştur umarım :thumbsup:

6. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Okuduğum kadarıyla gittiğine M.City taraftarı pek üzülmemiş. :roll:

7. Cynosure

Cynosure rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    salla o noobları :D önemli olan elanonun burda mutlu olması :coffee:

8. GetInDatAss

GetInDatAss rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eeee bizim takımımızıda ultra trilyoner bi Arap alsa bizimde üzüleceğimizi sanmıyorum.Ama Elano'yu dünyanın en iyi takımına koy oynar kalite yani