Takas isteğine, işlem menüsü penceresinde karakterin ardından takas simgesini tıklatarak takas yapmak istediğiniz karakter aracılığıyla devam edilebilir.

Diğer kişi isteği kabul ettiğinde takas başlar.

Takas isteği, sohbet penceresine “/exchange karakteri adı” yazdığınızda mümkündür.

Takas etmek istediğiniz malzeme ve malları iki kez kontrol ettikten sonra onay düğmesini tıklatın. Takas penceresi mavi renge dönecektir; maviye döndükten sonra takas malzemelerini değiştiremezsiniz. Onay düğmesi kabul düğmesine dönüşür.

Diğer taraf hazır olduğunda takas penceresi mavi renge döner. Takas malzemelerini iki kez kontrol ettikten sonra kabul düğmesini tıklattığınızda takas işlemi tamamlanır.

# Siz ya da diğer tarafın stokunda yeterli yer yoksa malzeme takas penceresine gitmez.
# İptal düğmesini tıklatarak takas işlemini iptal edebilirsiniz.
# Takas isteği, diğer taraf takas reddetme durumundayken yapılamaz.

ben bi ara takas yaaprken dolandırılmıstım nasıl oldu aklım ermedı benım ıtem karsı tarafa gıttı ama karsıdakı para bana gelmemıstı

kaos77 demiş ki:
ben bi ara takas yaaprken dolandırılmıstım nasıl oldu aklım ermedı benım ıtem karsı tarafa gıttı ama karsıdakı para bana gelmemıstı
kardeş o anda lag vardı, o tam sen approveye tıkladığında parayı çekmiştir sende lagdan görmeyip approveye tıklayınca gitmiştir :curtain:

Yukarı Alt