V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Bursaspor maçı öncesi sahada yapılan ısınma antrenmanı esnasında sakatlanan Şilili oyuncumuz Maldonado'nun çekilen MR'ında önemli bir problem olmadığı açıklandı. Doktorumuz Piyer Arzuman Acıbadem Hastanesi'nde MR'ı çekilen oyuncu hakkında sol diz arka bölümde kas zorlanmasına yönelik problem olduğu ve oyuncunun tedavisine başlanıldığını söyledi. Arzuman, bir hafta süreyle takımdan ayrı çalışacak olan Maldonado'nun daha sonra yapılacak kontrollerinden sonra takımla birlikte çalışabileceğini açıkladı. Piyer Arzuman ayrıca, Bursaspor maçında sol kaşı açılan Önder'in tedavisinin tamamlandığını ve kaşına dikiş atıldığını da ifade etti.

Bopsuna transfer gibime gelio o adam artık.O mevki yerinie basarılı topcular var ztn.Selçuk,Aurelio ve benim begendigmi bir abimiz Kemal

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
CooLLer demiş ki:
Bopsuna transfer gibime gelio o adam artık.O mevki yerinie basarılı topcular var ztn.Selçuk,Aurelio ve benim begendigmi bir abimiz Kemal
Adamın idman eksiği var ondan ayakları daha tam güçlü değil düşünün oyuna çıkmadan sorun çıkıyor şöyle adam gibi bi izleyemedik maldonadoyu Confused

The_DifferenT demiş ki:
CooLLer demiş ki:
Selcuk ve kemale 24689 basar bu adam sadece takıma adapte olsun yeter
Selcuk ve Kemal,ileri oynamayı seven defansif orta sahalar.Bu adam hep geri dönüyor,bu kdr senedir sadece 5-6 golu olmasıda bundan galiba.

Yukarı Alt