"Kendimi Maradona Gibi Hissettim"

"Kendimi Maradona Gibi Hissettim"
Yeni yıldızımız Maldonado imza töreninin ardından Fenerbahçe Tv´ye konuk oldu.Öncelikle İstanbul ve Türkiye hakkında bir şeyler söylemek istediğini söyleyen Maldonado "Bana çok iyi şeyler anlatmışlardı. Geldiğimde de bunu gördüm. Fenerbahçe´ye gelirken Türkiye´nin en büyük kulübüe geleceğim söylendi ve geldiğim andan itbaren bunu anladım beni inanılmaz bir medya ordusu karşılaşdı bana çok iyi davrandılar kendimi Maradona gibi hissettim." dedi.

"HEMEN OYNAMAK İSTİYORUM"
Buraya gelmeden önce bana Türkiye´deki futbol tutkusunu çok bahsetmişlerdi. Geldiğim ilk andan itibaren bundan daha fazlasının olduğunu gördüm kendimi buna alıştırmam lazım. bir an önce çalışmalara başlayıp kendimi takımda oynayacak duruma getirmem lazım. En büyük istediğim bir an önce oynamak.

"ALEX İLE DİYOLOG İÇİNDEYDİK"
"Transfer teklifini almadan önce Alex´le diyalog içindeydik. O bana sürekli Fenerbahçe ve Türkiye´yi anlatıyordu. Benim de böyle bir güzide kulüpte oynamak yönünde bir isteğim vardı. o bana böyle bir teklifi ilettiği andan itibaren büyük bir gurur duydum."

şuanki 3 oyuncuda crizuero dan gelmiş ve berabe oynadıkları ligde 100 puan almışlar

maldonadoalexedu
deıvıd de o takımdaymış o zmn öyleyse şimdi nasil olur artık :lol:

alex ilk geldiginde hatırlıyom gönderilsin mi gönderilmesin mi
alex Fenerbahce'yi ne kadar yararlı oldugunu artıkın herkesin görmesi lazım adam İbrahim üzülmez gibi deli gibi koşmaz ama verdigi bir pasla macın yıldızı olur her takıma böyle bir eleman şart
bu transferde Alex'in katkısı çok oldugunu düşünüyorum ne varsa Brezilyalı futbolularda var
keske bizim takımda da olsa Crying or Very sad

RollsRoyce demiş ki:
alex ilk geldiginde hatırlıyom gönderilsin mi gönderilmesin mi
alex Fenerbahce'yi ne kadar yararlı oldugunu artıkın herkesin görmesi lazım adam İbrahim üzülmez gibi deli gibi koşmaz ama verdigi bir pasla macın yıldızı olur her takıma böyle bir eleman şart
bu transferde Alex'in katkısı çok oldugunu düşünüyorum ne varsa Brezilyalı futbolularda var
keske bizim takımda da olsa Crying or Very sad
+1907

Bu adamın aygında bir skatlık varmıs.Buyuk oyuncu bole bir sakatlıkla vermemislerdir umarım.İlerde hic iyilesmiye bilir.

Yukarı Alt