Okuyun bizim hakkımızda neler diyorlar.. Bize şerefsiz diyorlar bakın kim şerefsizmiş.

- Resim Silinmiş.

extraloob'un bir mesajında gördüm. Her zaman yabancı union kurarım demiş. Bizde öyle yapmaya çalıştığımız zaman bunlar gavur diyorlar. Nedeni ise bizi çekemiyorlar..

Bunlarda Benden Yorumlar..

Serverda konuyu merak edenler varmış bende açayım bare yorum yazsınlar, kimin haklı olduğu belli oluyor bu konuşmalarda. Bize soktuğunuz ajana bir sorun bakalım sizin guild ile en ufak bir konuşma yaşanılıyormu ?? Yaşanamaz çünkü bizim guilde konunuz geçicek kadar düşük seviyedesiniz. Biz türk değilmişiz. Kendiniz türkmüsünüz. Türkler başkasının ardından küfürlü dedikodu yapacak kadar düşük seviyeye sizin gibiler yüzünden geldi. Ama bize türk değil diyen kişilere baktığımız zaman ağızlarından küfür eksik olmuyor.

Başka bir konu;
Kale savaşında bizim tarafımızdan olacaktınız, böyle dediniz bize. Fakat kale savaşında gördükki bizden başkasına saldırmadınız ve sonra sizinkiler, bizimkilere saldırdı diye iftira attınız.

Arkadaşlar birde şöyle bir mevzu var,
Bu malazgirt guildinin masteri geçen hafta kale savaşına kayıt olmadı, rezil olacağız diye ^^

Ama malazgirt masterı bizim guildimizden birine pm atarak kale savaşında sizin guilde geleyimmi diye pm atmıştır. Bunun dönekliğini kendi guildinden kimse bilmiyor çünkü bütün herşeyi pm 'den yazıyor. Sonra biz bu konuyu globalden yazdığımız zaman iftira diyor. Çünkü bu kadar adi birisi.

...........
...........
...........

Biz türklerle war yapmayız diyen guild kale savaşında resmen düşmanımız olupta bize saldırıyor fakat guild war teklifine ise biz türklerle war yapamayız cevabını veriyor. Nedenini siz düşünün.

Ayrıca ImmOrTaLs isminin anlamını bilemeyecek kadar cahil kişilersiniz. Gidip bir araştırın bakalım anlamı nedir.
Guild isminin ImmOrTaLs olduğundan bizim guilde gavur diyormuşsunuz. Hiçmi yabancı bir isim taşıyıp türk olan guild görmediniz?

Kendinizden utanınki bir türk'ü hackleyecek kadar düşük seviyeli insanlarsınız. Ama şunuda düşünün Türkiye'nin en büyük hack'timi bizim yanımızdadır. Guildimizden herhangi birine en ufak bir zarar gelirse, serverdan sizi silecek kadar büyük bir hack'timidir.

ve Malazgirt guildiniz master'i kendinden utansın. Çünkü bizim guildimizdeki herkese ayrı ayrı pm atıp bizim guildimizdeki oyuncuları guilden soğutucu pmler atmaktadır. Bunun resmini az önce gördüm. Gerekirse bu konu altına bile koyarım. Neyseki bizim guildimizdeki herkes bizim nasıl biri olduğumuzu öğrenmiş. Guildimizdeki herkese burdan ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Bu konu ile ilgili;

● Söz konusu olan vatansa, gerisi teferruattır.
● Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
● Medeni olmayan insanlar, medeni olanların ayakları altında kalmaya mahkumdurlar.
● Biz dünya medeniyeti ailesi içinde bulunuyoruz. Medeniyetin bütün icaplarını tatbik edeceğiz.
● Dünyada herşey için, medeniyet için, hayat için, başarı için, en hakiki mürşit bilimdir, fendir.
● Biz kimsenin düşmanı değiliz. Yalnız insanlığın düşmanı olanların düşmanıyız.!!

M. Kemal Atatürk

Bu sözleri Kesinlikle okuyun.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu iki guild arasında hep bir savaş var.Ama bende şunu söylemek istiyorum:

yaklaşık 3 hafta kadar immortals guildinde kaldım.charım soyuldu herkes biliyor bunu, globall attım bir sürü serverdan ayrılıyorm hoşçakalın diye..immortals dakilerin hepsi direk bana nası oldu geçmiş olsun gitme şifreni değiştir gibi msjlar attı..Bir müddet sonra charıma soyan kişi malazgirt guildine girmiş.Guilde yazdım neden guilde aldınız bu adamı soyuldu bu char diye..Pm ler gelmeye başladı itemleri bana versene diye.İçi kötü bunların.Sadece GeneraI diye bir abi var, içlerinden bi o iyi çıktı..Diğerlerinden adam olmaz..Bu serverda güvenebileceğim 2 kişi tanıdım biri _ReborN_ diğeri 1n3xOrAbLe sizleri unutmayacağım hiç!!

Yukarı Alt