Arkadaşlar elimde Logitech m 215 son derece ucuz bir mouse var bu mousea makro yapabileceğim program biliyormusunuz?

Örnek olarak sol tık ile ateş+q+q yapabilen bir makro olabilir. Yoksa illa makrolu mouse mu alalım?

xtollgax demiş ki:
Autoit halleder. Nette çok fazla macro kodlıyan programlar mevcut !
Bu oyunlarda çalışıyor mu? Önceden indirdiğin programlar sadece Windows hareketlerini makro yapabiliyordu. (print etme,yazı girme vs.)

Lordzek demiş ki:
xtollgax demiş ki:
Autoit halleder. Nette çok fazla macro kodlıyan programlar mevcut !
Bu oyunlarda çalışıyor mu? Önceden indirdiğin programlar sadece Windows hareketlerini makro yapabiliyordu. (print etme,yazı girme vs.)
oyunun koruma sistemine bağlı %80 oran verebilirim çalışması için. Autoit ile pencereyi seçtirebilirsin macro programları windows üstünde calısıyor o yüzden macroyu çalıstırdıktan sonra oyun penceresine geçiceksin. Pencerede calısan macro programlarıda vardır.

Takımı
Galatasaray
Çok malca soruyorsam kusura bakmayın, mouse ile ne alakası var anlamadım, makro programsal değil mi :D

sarkoLata demiş ki:
Çok malca soruyorsam kusura bakmayın, mouse ile ne alakası var anlamadım, makro programsal değil mi :D
Değişebiliyor. Gamer mouselerin kendi özel makro tuşları ve kendi özel makro programları var. Bazı mouselerde makro tuşuda yok makro programıda. Bunu dışarıdan bir programla sağlamaya çalışıyorlar. Ama bilmiyorum hiç kullanan görmedim.

Mavi Reyiz demiş ki:
Ben klavyemin özelliği ile macro yapmaya çalışmıştım, afedersin bi b*ka yaramıyor inan bana. klavyem yabana atılacak cinsden de değildi.
Klavye ne alaka diyecek olursan, ayni şey macro ben mousea atıyordum atamayı yada g? tuşlarına, daha vasatlaştırıyor seni.

http://www.logitech.com/assets/17696/17696.png
g510'da bende var daha makrolarını kullanmadım bile. Zaten gerçek turnuvalarda falan ve gercek oyuncular makro kullanmıyor.

arveleson demiş ki:
Mavi Reyiz demiş ki:
Ben klavyemin özelliği ile macro yapmaya çalışmıştım, afedersin bi b*ka yaramıyor inan bana. klavyem yabana atılacak cinsden de değildi.
Klavye ne alaka diyecek olursan, ayni şey macro ben mousea atıyordum atamayı yada g? tuşlarına, daha vasatlaştırıyor seni.

g510'da bende var daha makrolarını kullanmadım bile. Zaten gerçek turnuvalarda falan ve gercek oyuncular makro kullanmıyor.
Aynen, vasatlaştırıyor. Ayrıca sağlam oynuyorsan hiç gerek yok. :beer:

Mavi Reyiz demiş ki:
arveleson demiş ki:
Mavi Reyiz demiş ki:

Aynen, vasatlaştırıyor. Ayrıca sağlam oynuyorsan hiç gerek yok. :beer:
Yok aslında ben kullanırım diye aldım 18tane makro tuşu var fakat daha oynadığım oyunlarda klavyede makro gerektıren bır durum olmadı. ama birgün o 18tane makro tuşunu kullanıcam makara:

sorma hacım, harbi kullanılmıyor ya 18 makro tuşu + olarak üç m sekmesi var bildiğin gibi yani 18x3 olarak değişiyor, wow için almıştım, kngihtda çok işimi gördü, minör kombo z+r+w

Mavi Reyiz demiş ki:
sorma hacım, harbi kullanılmıyor ya 18 makro tuşu + olarak üç m sekmesi var bildiğin gibi yani 18x3 olarak değişiyor, wow için almıştım, kngihtda çok işimi gördü, minör kombo z+r+w
Ben makro tuşlarını kullanmıyorum ama m sekmelerını klavyenın rengını değiştirmek için kullanıyorum. pempe sarı mavi yap çok güzel oluyo makara:

arveleson demiş ki:
Mavi Reyiz demiş ki:
Ben makro tuşlarını kullanmıyorum ama m sekmelerını klavyenın rengını değiştirmek için kullanıyorum. pempe sarı mavi yap çok güzel oluyo makara:
ben disko modun da kullanıyorum hacım, tuşlara bastıkça rengi değişiyor, pavyona çeviriyorum ortamı

sarkoLata demiş ki:
Bu makrolar için insanlar özel oyun mouselarına paralar veriyor makro demek sadece q+q yapmak değil oyun için onlarca makro var.

Bu autoit'de hazır makrolar yok mu yahu

Sağ klik = sağ klik + sol klik + q + q

yada yapabilen varsa birisi bana yaparsa TW ile çok mutlu olurum :!!&%&!

Yukarı Alt