EliteTurk

Aileden
Aaaaoouuuueeuuu ne yazıcağımı bilemedim Libyayı daha canlı bekliyordum ot bitmiyor heralde orda onu unutmuşum bi fotosunda karşıdaki otel demişsin bro plajı yok dağ taş yahu canım Türkiyem ölemi tekrar hoş geldin sefa getirdin. :kalp: :muck:

Harika fotoraflar abicim teşekkürler. :muck: :kalp:

P.S: Birşey dikkatimi çekti belgesellerden izledğim ve bu fotolardan gördüğüm kadarı ile istisnasız tüm arap ülkelerenin yolları, yol kenarındaki esnafları vs. hep aynı. :mrgreen: :P :P

P.S2: Resmen çölmüş Libya. Tekrar yurda hoşgeldin. :muck: :kalp:

EliteTurk

Aileden
Majestic demiş ki:
Libyanın bizim etrafımızdaki alanı ne yazıkki öyle.Hiç bir aktivite sosyal yaşam yok şimdilik bunlarla yetinin asıl bomba fotolar sonra eklenecek. =)
Heyecanla bekliyoruz,daha hatunları göremedik asıl onlar heyecanlandırıyor beni. :kalp: :headbang: :mrgreen:

Takımı
Galatasaray
EliteTurk demiş ki:
Majestic demiş ki:
Libyanın bizim etrafımızdaki alanı ne yazıkki öyle.Hiç bir aktivite sosyal yaşam yok şimdilik bunlarla yetinin asıl bomba fotolar sonra eklenecek. =)
Heyecanla bekliyoruz,daha hatunları göremedik asıl onlar heyecanlandırıyor beni. :kalp: :headbang: :mrgreen:
çölün ortasında ne hatunu bro yaa ahahaha :P

Server
Assos
Takımı
Besiktas
O kadar foto var ama asıl görmek istediğim foto yok

EliteTurk

Aileden
Majestic demiş ki:
EliteTurk demiş ki:
Majestic demiş ki:
Hatunmu puhahaha şakacı. :mrgreen: Ulan mk yerinde ben bile 2 tane çarşaflı hatun gördüm yoldan geçen onada tüm abazalar bakıyordu bu memleketlerde **** çok bol karı kız bulamayınca birbirlerini düdüklüyorlar. :detective:
Ops ortam sakattır Libyalılarla pek takılmicaksın o zaman her yer kum,kumdan kale yaparlar içine sokar düdüklerler haaa bunu öğrendiğim iyi oldu :mrgreen: Nina ne hatunu diyosun bro bak görmüş işte 2 tane hemde kim bilir o çarşafın altında ne makina yatıyodur. makara:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
wayy bee bayılıyorum şu TR dışı ülkelere cidden farklı bir dünya hani diyorlar ya Mars'ta hayat var mı yurtdışına çıkınca tek diyeceğiniz cevap evet ben Mars'a gittim 8)

maji imkansızı başardın hacım helal olsun yurtdışına çıkmak benim için çok önemli bir unsurdur ve sen bunu başardın gözlerinden öpüyorum hacım :muck:

libya için söyleyeceklerim ; ülkedeşehir bölge planlama yeni başlamış belli ki daha kaldırımları bile yok lakin ülkede paranın varlığı bir gerçek arabalardan belli ve iklim şartları sıcak bitki örtüsü de akdeniz bitki örtüsü gibi ablalar ve alko lve sex üzerine konuşmayacağım eminim ki onlarda ilalki mükemmeldir :kalp:

EliteTurk

Aileden
Majestic demiş ki:
Whisk demiş ki:
Libya güzel de abi senin olduğun resim yok :oldie:
Gel Antalya'ya gör beni?Sanalda huyumdur kimse göremez beni.Burası sadece yazı dünyası sonuç olarak evlenmeyeceğizde?Gel karşılıklı oturalım sohbet edelim ama sanalda zaten tek resmimi bulamazsın face'de dahil.Bu tipimin kayık olduğundan çirkin olduğumdan utandığımdan değil sadece buraya koymanın yalnış olduğunu düşünenlerdenim. :sfff:
Kendisiyle oturup muhabbet etmiş biri olarak kesinlikle adam gibi bir adam.. :curtain: :oldie:

Yukarı Alt