Evet Arkdaslar başlıktada belirtiğimiz gibi " Mail korumalı Char alırken Nelere Dikkat etmeliyiz? " Konusunda herkesten yardım isiyorum. Mevcud bildiklerimizin dışında Dahada öğrenelim ki güzel global bir başlık oluşturalım öncelikle ben 3 madde sıralıyorum ( Hotmail için )

1. ) Alternatif Mail adresi olmayacak
2. ) Gizli Sorusunu Anında değiştireceğiz.
3. ) Şifreyi değiştirdikten sonra Kendimizin Mail adresine koydugumuz Alternetif maile hemen Şifre unuttumdan mail gönderip tekrar değiştirmeliyiz.

Arkdaslar Yardımalarınızı bekliyorum

The47

Bilgiliyim
işe yaramaz. hesabı açan kişi ilk girdigi bilgileri bi kenara yazdıysa sonradan istediginiz kadar degiştirin hesap geri alınabilir. eski charları açarken konulan maillerin bilgileri(ki o zamanlar bilinmiyordu geri alınma) not edilmedigi için, açan kişide ilk bilgileri hatrlamaz büyük ihtimalle. böylece yakayı kurtarabilrisniz. yani en azından 2 defadır böyle yırtıyorum diyelim.

Takımı
Galatasaray
Mail korumalı olup olmamasına dikkat edilmeli.Mail koruması varsa bir sorun olabilir demektir,kesinlikle böyle korumalı charlar almıyorum.Heleki şu yeni sistemle koruma olmayan charlar genelde ilk sahibinden oluyor yani daha güvenli.

-Konu ile alakalı olarak, gmail korumalı charları almayın geri alınabilen bir mail dir charı alırsınız 2 gün içerisinde eski sahibinde olur paranız boşa gider.

Noktayı koymak istiyorum;

alacağın charın varsa alternatif adresi onu devre dısı brakmasını iste ve varsa tel no korumasınıda devre dısı etmeli. Bunlar devredısı olduktan sonra msn i alıp g.s+pw değişim devam edin :) Gmail de geri alınıyor diye bliyorum gmail den uzak dur.

'u Önemli olan dostluktur denilen yerde...
bir ton acık var hotmailde 10 yerden degistirebiliyolar sifreyi windows ıdyi biliyosa bile degisebilir (windowsun özel sayılı ıdsini diyorum)
Bunu gördüm hotmail modları 2 soru soruyo bilirsen sifre degisiyolar hemen açık üstüne açık böyle çar gitti bizim her seyi degistigimiz halde

Yukarı Alt