Merhabalar :)
Resim=
1-Göstere Tıklayın
2-Siteye Giriniz.

Resim=
1-Göstere Basınız .
2-United Kingdom'u Seçiyoruz.

Windows LiveID Hesap Kurtarma Yardım Sayfasına Hoş Geldiniz.
Şifre yenileme işlemine başlamadan,lütfen ilk önce tüm kendi kendine yardım yöntemlerini denediğinizden emin olunuz.
Gizli Yanıt Gizli sorunuzu yanıtlamayı deneyin: buraya gidin .
Alternatif email adresiniz Alternatif e-postanıza bir parola sıfırlaması göndermeyi denemek için burayı tıklayın. Kullanımınıza sunulmuşsa, "Parola sıfırlama yönergelerimi e-posta ile gönder" opsiyonunu seçin.
Parola/hesap kurtarma dışında herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen Windows LiveID topluluk forumlarını ziyaret edin.
Eğer yukarıdaki seçenekler mevcut değilse yada herhangi bir nedenden dolayı çalışmıyorsa,aşağıdaki şıkka tıklayarak bir uzmana ulaşabilirsiniz.
Lütfen aşağıdakileri not ediniz
Hesabınızı kurtarma konusunda yardım almak için Devam (Continue) tuşunu yalnızca Gizli Yanıt veya Alternatif E-posta seçeneklerini denedikten sonra tıklayın
Destek uzmanımız değişik istekleriniz için size yardımcı olamıyabilir.Aşağıdaki şıkka hesap/şifre yenileme dışında tıklanması, sadece konunun çözümüne yardımın gecikmesine sebep olacaktır.
Resim=
1-Göstere Basınız.
2-Böyle Bir Yazı Göreceksiniz Devam Diyin.

Talimatlar
Hesabınızı kurtarmaya yardımcı olmak için, aşağıdaki basamaklar oluşacaktır
Sizden, halen erişebildiğiniz ve sizinle doğrudan iletişim kurabileceğimiz güncel bir e-posta adresi bildirmenizi isteyeceğiz.
Size hesabınız hakkında bazı sorular soracağız. Cevaplarınızı hesabın sahibi olduğunuzu onaylamak için kullanacağız.
İncelemelerinizi takip etme, daha fazla soru sorma, bilgi sağlama ve incelemelerimizin sonuçlarını bulmak için sadece siz ve destek uzmanlarımız için özel bir forum oluşturuyoruz.
Özel foruma erişebilmeniz için kullanabileceğiniz geçici bir erişim bağlantısı oluşturacağız. Bu ekranda görüntülenir ve adım 1'de sağlanan iletişim e-posta adresine gönderilir. Bu özel forum geçicidir ve yalnızca 30 gün boyunca erişilebilir kalır. (Ayrıntılar için aşağıya bakın)
Şifrenizi yenilemeye yardımcı olmak için, geçici bir Windows Live Solution Center hesabı oluşturuyoruz. Bu hesabı kullanarak bir uzmanla problemi tartışabileceğiniz özel bir forum oluşturacağız.Onaylama sorularımıza verdiğiniz cevaplarınız bu özel forumda saklanacaktır.Sadece Siz ve destek uzmanları bu tartışmaları görebilecekler.Foruma geri dönüp incelemelerinizin konumlarını görebilirsiniz. Uzmanlar incelemelerini tamamladıktan sonra bu foruma bir ileti gönderirler.
Resim=
[url=http://img339.imageshack.us/i/exl3.jpg/]http://img339.imageshack.us/i/exl3.jpg/[/url][IMG][/spoiler]
[color=#800000]1-Göstere Basın.
2-Talimatlar'ı Göreceksiniz Devam Diyin.[/color]

[spoiler]İletişim email adresi
* - Gerekli Bilgiler
Lütfen size ulaşabileceğimiz bir email adresi veriniz.
Özel forumunuza erişibilmeniz için bu email adresinize bir bağlantı göndereciğiz.
Hesap sahibinin siz olduğunuzu başarıyla teyit edersek, bu ikincil e-posta irtibat adresine Windows Live ID hesabınız için bir parola sıfırlaması göndereceğiz.
Parola sıfırlaması yaptırmaya çalıştığınız Windows Live ID bir Microsoft e-posta hesabı (ör. @hotmail.com, @live.com, @msn.com) kullanıyorsa, Windows Live ID hesabınızın e-postasından farklı bir iletişim e-postası belirtmeniz gerekmektedir.
Bununla birlikte, parolasını sıfırlatmaya çalıştığınız Windows Live ID, Microsoft dışı bir e-posta hesabı kullanıyorsa ve o hesaba hâlâ e-posta alabiliyorsanız, parola sıfırlaması için iletişim e-postası olarak bu aynı e-posta hesabını kullanabilirsiniz.
Eğer ikincil bir e-posta adresiniz yoksa, sizi burayı tıklayarak yeni bir Windows Live Hotmail hesabı açmaya davet ederiz.
* İletişim email adresi
(Lütfen size ulaşabileceğimiz bir email adresi veriniz.)[/spoiler]
Resim=[spoiler][img]http://img508.imageshack.us/i/exl4.jpg/

1-Göster Diyiniz.
2-Burda Şifrenin Hangi msnenize Gitmenizi İstiyorsanız Onu Yazıp Devam Diyin.

Windows Live ID Hesabı
* - Gerekli Bilgiler
Lütfen kurtarmak ve giriş yapmak istediğiniz hesabın adını veriniz.
* Windows Live ID Hesabı
(Lütfen kurtarmak ve giriş yapmak istediğiniz hesabın adını veriniz.
Resim=

1-Göster Diyiniz.
2- Hangi Msniz Calındıysa Onu Yazın

* - Gerekli Bilgiler
Bize anlattıklarınıza bakarak
Size geçici hesap bağlantı linki göndermemizi arzu ediyorsanız mailto:[email protected].
Şifre kurtarma için yardım arıyorsunuz mailto:[email protected].
Bunlar doğru değilse, devam etmeden önce lütfen İletişim E-posta Adresi veya Windows Live ID Hesabını güncelleyin.
Eğer bunlar doğruysaö aşağıdaki sorulara devam ediniz.
Lütfen buradaki sorulara cevap vererek, bize her soru için mümkün olduğu kadar detaylı bilgi veriniz.Ne kadar çok bilgi sağlarsanız destek uzmanımız daha kolaylıkla kimliğinizi onaylayabilecektir.Size hangi soruları doğru veya yanlış cevapladığınız hakkında yanıt vermiyeceğiz.Bu herkesin güvenliği ve gizliliği içindir.Bu hassas konu hakkındaki anlayışınız için minnettarız.
Aşağıdaki bilgiler sadece hesap onaylama için kullanılmaktadır.Size onaylama sürecinde yardımcı olabilmemiz için kayıt olduğunuzdaki veya hesabınızı en son güncelleştirdiğinizdeki bilgileri kullanınız. process.

1-Göster Diyiniz.
2- Bura Çok Önemli Şimdi
Resim=
* Ad ve Soyad
extraloob
* Doğum tarihi:
2007
* Ülke:
extraloob
Eyalet:
(Eğer varsa)
extraloob
* ZIP veya Posta Kodu:
12345
* Sorunuzun gizli cevabı:
extraloob
* Alternatif email adresiniz:
(Bu adres, Live ID hesabınıza kaydettiğiniz alternatif e-posta adresidir. Bu adres, daha önce verdiğiniz iletişim e-postasından farklı olabilir)
mailto:[email protected]
* IP adresiniz:
(Hesabınıza erişmek için kullandığınız her bilgisayardaki IP adreslerini listeleyin. IP adresinizi belirlemek için, http//www.whatismyip.com. i ziyaret edin. Bu Web sayfasının en üstünde görünen numaralar IP adresinizdir.)
12321312
* İnternet servis sağlayıcınız:
Lütfen tamamlayınız
12321
* Başarıyla oturuma giriş yaptığınız en son tarih ve saat:
20.20.20
Windows Live Hotmail müşterileri için
Varsayılan dosyalara ek olarak oluşturduğunuz dosyaların isimleri:
dsadsf
Hotmail rehberinizdeki e-mail adresleri:
asdfasf
Hotmail gelen kutunuzdaki veya mail dosyalarindaki eski mail konuları:
sadfsd
Windows Live Hotmail müşterileri için
Messenger iletişim listenizdeki isimler:
extraloob
Messenger kullanıcı adınız (görünen adınız):
extraloob
Ödemeli müşteri hizmetleri (Hotmail Plus, Office Live, or Xbox Live müşterileri)
Xbox veya Zune faturasız kart numarası:
(Faturasız kart bilgileri oturum açmak için kullandığınız Live ID ile uyuşmalıdır.)
extraloob
Servisleri kullanmak için kullanılan kredi kartının son 4 basamaklı numarası:
extraloob
Servisler için kullanılan kredi kartının sona erme tarihi:
extraloob
Servisler için kullanılan kredi kartındaki isim:
extraloob
Hesap sahibi olduğunu onaylamaya yardımcı olak için gerekli herhangi ek bilgiler
extraloob

Teşekkürler :) Bu Şekilde 3 Charımı Aldım :)

Alıntı Değildir Kendim Yaptım Sadece Yazıları Özel Sİtesinden Aldım Okadar Resimler Bana Ait :=)

Yardımcı Olmussam Ne Mutlu Bana

Yukarı Alt