Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Takımı
Besiktas
gercekten anlarim diyen, twitterin sifresini bana verebilicek kisi ariyorum. ucret bile verebilirim bunun karsiliginda. yapabilirim diyenler bana pm atsin lutfen mail adresi ve giris id sini felan ozaman paylasacagim.

patlayıcı olmayan şeyler patlamaz kardeşim doğal olarak twitter'da patlamaz sadece twitter'ın serverları patlayabilir

Takımı
Besiktas
Lordzek demiş ki:
patlayıcı olmayan şeyler patlamaz kardeşim doğal olarak twitter'da patlamaz sadece twitter'ın serverları patlayabilir
hani mailini patlatsak ordan twit sifresini ogrenme sansimiz var midir peki giris id side var nasilsa twitten sifremi unuttum denir maile yeni sifre maili gelir felan?

sweetCHIEF demiş ki:
Lordzek demiş ki:
hani mailini patlatsak ordan twit sifresini ogrenme sansimiz var midir peki giris id side var nasilsa twitten sifremi unuttum denir maile yeni sifre maili gelir felan?
heykleme diyosun sen

Takımı
Besiktas
Alkaryon demiş ki:
gizli soruyu "galatasaray" "fenerbahçe" "sananelan" "etkinbulamazki" falan dene
abi millet ya en sevdiginiz hayvan koyar ya en sevdiginiz arkadasiniz felan, bizimkisi en sevdiginiz tarihsel kisilik koymus. salliyorum 2 saattir tutturamadim

Takımı
Besiktas
Burası bir hackerlık portalı değil. Burada hack, şifre çalma vb paylaşımlar yapmak, isteklerde bulunmak yasak zaten.

/Kilit.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt