Evet arkadaşlar SS herşeyi anlatıyor.Fazla söze gerek yok sanırsam 8) Guild oalrak TEKRAR en aktif Türk guildi olmanın mutluluğunu yaşıyoruz ! :beer: :beer: :beer:

- Resim Silinmiş.

MaGNa_CaRTa Guildindeki Bütün arkadaşlarıma selamlar.Hepinizi seviyorum ,başarılarımızın devamını diliyorum. 8) 8)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Sunu da belırteyımkı sıze herhangı bır sorun teskıl etmedıgımız halde bızı kıskırtmak ıcın foruma msj yazıyorsn.

alez demiş ki:
2 senede toplam 2 kere en aktif Türk guildi ünvanını taşıyan guildi tbrk ediyorum ^^
hala olayı çarpıtıyorsun resimlerdeki tarihlere bakta öğren kaç ay da kaç kere kaçıncı olmuşuz:wink1:
Matematiğin hesaplmaya yetmiyorsa yardım ediyim: EN AKTİF TÜRK guildi sıralmasnda 9ay içerisinde bu 2 inci ünvanımız :muck:
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

gereksiz msj yazıp karalamaya çalışma.başarımız işine gelmiyorsa hiç yorum yazma.8)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yaw kış kırtmak gibi anlıcaksınızda guclu olmadıkdan sora aktif olmanın ne önemi var söz meclisten dışarı ama tebrkler magna carta daha guclu oldugunuzuda görürüz inşş başarıların devamı :D

redmilk demiş ki:
Yaw kış kırtmak gibi anlıcaksınızda guclu olmadıkdan sora aktif olmanın ne önemi var söz meclisten dışarı ama tebrkler magna carta daha guclu oldugunuzuda görürüz inşş başarıların devamı :D
herşeyin bir sırası var :wink1: zamanı gelince onuda yaparız 8)

2008,2009 2 sene demek. Ama bunları anlıyamıyosan anlatıyım. Birilerine birşeyler öretmekten haz alırım. Neyse zaten ben size birşey demedim tebrik ettim. Ama sen lafı başka yerlere çektin :wink1:

2 senede toplam 2 kere en aktif Türk guildi ünvanını taşıyan guildi tbrk ediyorum ^^
2008 de 1 kere aktif oldunuz 2009 da yine 1 kere bu ne demek 2 senede 2 kere demek :muck:

MaGNa_CaRTa Güzel seviyeli bir guilddi bir ara içinde bulundum,Tabiki bir kaç ezik dışında kendini bilmez 15 yaş altı dediklerimiz.Ama yinede pacificteki saygıdeger Türk guildlerinden birisi.
Başarılarının devamını diliyorum. 8)

Yukarı Alt