Arkadaşlar 4-5 gün önce chara 200 silk almıştım magic popda angel düşürmek istiyordum ilk önce 2 tane aldım düşmedi sonra 3 tane daha aldım ve devil scrptler verdi 5 tane daha alıp denedim uyduruk itemler verdi 10 tane daha aldım 64 lvl sos blade verdi 9dluck verdi ama angel düşüremedim ve silk bitti ... sos blade ile teselli olmaya çalışıyorum :lol: :|

Çok Saol Aga Bende 50 Silk Alıp Deniycektim Valla 200Silke Tutmadıysa Onlar Vermezler Güzel Kıyafet Gelmesini Bekliyorum Ama Şu Opera Dressler(Female) Wizardlarda Çok HOş Duruyor

Bendede 20 silk kalmıştı.Mogiç pop ilk çıktı oynamasını bile,bilmiyordum araştırdım öğrendim oynadım.Vigor verdi bu benim zoruma gitti :lol: Ne yapıcan oda güzel :beer:

DangerWalker demiş ki:
ComPlesS demiş ki:
Bendede 20 silk kalmıştı.Mogiç pop ilk çıktı oynamasını bile,bilmiyordum araştırdım öğrendim oynadım.Vigor verdi bu benim zoruma gitti :lol: Ne yapıcan oda güzel :beer:
ne vigormu? :lol: :lol: :lol: yarıldım gülmekten yaw ne şanssızmışsın :mrgreen:[/quote:
içtinmi bari vigoru soğuk soğuk :lol:

Cof

rank8
ComPlesS demiş ki:
o vigorların üstünede su iç soğuk olsun ama :D yinede üzüldüm sonuçta para veriyosun :|

Yukarı Alt