Arkadaşlar öncelikle söylemek istiyorum Magic pop un bir şans işi olduğunu bende biliyorum.Gereksiz yorum atmayın lütfen.
Bunu bir forum sitesinde gördüm daha önce burda da verildiyse özür dilerim.
Arkadaşlar 40 silk le avatar dres düşürme adında okuduğum konu. Öncelikle 30 silk'e 3 tane magic pop card alıyoruz ve bunları istediğimiz dreste deniyoruz.3 tanede bişey çıkmazsa magic pop kapatıyoruz ama yeşil kuponları bozdurmuyoruz.üstümüzde bekliyor.Daha sonra magic pop tekrar tıklayıp dresi seçiyoruz ve magic pop penceresi açık kalacak şekilde f10 dan 1 tane magic pop card alıyoruz ve açık olan magic pop penceresine bunu koyup deniyoruz. Olay bu kadar(ALINTI)
Arkadaşlar tekrar belirtmek istiyorum magic şans işi evet bende biliyorum ama bu konuyu takip ettim deneyenlerin çoğu olduğunu söyledi ve bende denedim.Angel wing düşürdüm.Lütfen gereksiz yorum atmayınız sadece denemek isteyenler dener saçmalık diyenler kapatıp geçsin :D(ilk başlarda bende öle yapıyordum makara: )
++
Sadece dress denedim çoğu kişide öyle yapmış sun nova vb lerde oluyormu bilmiyorum ama deneyecem denemekte fayda var :)

bizim swde full bu taktikle düsürüyor millet cok nadir düsmüyor
kimse avatar almaz bizim swde :D

ben 450 silk e zor düşürttüm şans işi bu arkadaşlar ^^

Yukarı Alt