Magic Cube Nedir ? Ne Değildir ?

Legend 5 ile gelecek yeniliklerden biri Magic Cube herkes bunun ne işe yaradığını merak ediyor. Ve ben bir araştırmacı gazetecilik örneği sunarak bunu extraloob ailesiyle paylaşıyorum :lol:

Magic Cube elixirleri depolamak için düşünülmüş sihirli bir küptür. her magic cube 50 adet elixir alır. Her elixir çeşidi için 4 farklı magic cube vardır(Wepon,shield,accesory,protector).
Yeni eklenecek alcemy sistemi ilede magic cube içindeki elixirleri çıkarmadan +basılabiliyor aşağıdada görüldüğü gibi

- Resim Silinmiş.
Her Magic Cube 50 Silk karşılığında satılacak.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
uuu küpün içerisinde 50 tane elixir olacak bunu sbot ile çalıştırabilirlerse varya direk SOC+7 basarım üzerine bir tane Advanced Elixir B çakarım SOC +9 wuhuuuuuuuuuu

Ps : lakin sbot item mall ürünlerini çalıştırmıyor + sbot Sox itemlere basmıyor, gerçekler çok acı değil mi ^^

Ps 2 : topic tarafımdan düzenlenip global yapılmıştır 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
50 silk = 7.5TL 50 tane elixir için sadece weapon elixir için alırım kutuya yat her iteme tek turda +5 bas ben alacağım acaba bu alınan magic cube ömürlük mü kullanımı mantıken öyle ama mantığın bittiği yerde joymax başladığı için ihihihii tiksinç espri yaptım kaçtım ben :P

7 gözlü guild kasasının 1 gözünü bunlarla doldurmayı düşünüyorum sonra gelsin +9 lar +10 lar :dance:

extraloob demiş ki:
50 silk = 7.5TL 50 tane elixir için sadece weapon elixir için alırım kutuya yat her iteme tek turda +5 bas ben alacağım acaba bu alınan magic cube ömürlük mü kullanımı mantıken öyle ama mantığın bittiği yerde joymax başladığı için ihihihii tiksinç espri yaptım kaçtım ben :P

Sanırım 10000 kullanımlık 1 kutu yani 10000 elixir basabiliriz...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
10k sınırı mı var hmmm bence unlimited'dır ^^

En azından bizi fazladan çar ve guild kasası açmaktan kurtaracak bişeye benziyor umarım limitsiz olur...

invaders

Bilgiliyim
her canın istediginde elixer ekliyip çıkarta biliyosan iyi ama elixer koymak sınırsız olsa daha iyi olur

Server
Assos
Takımı
Besiktas
+ basarken sürekli kasaya git gel yapma devri bitiyor heralde, alacaksın 50 tane lucky powder bas allah bas sonra :lol:

ben bişey sorabilirmiyim bu yeni gelecek elixsirler %100 +1 ve +2 tutuyor yani silahımız +9 +11 %100 mü tutcak

volkancan demiş ki:
ben bişey sorabilirmiyim bu yeni gelecek elixsirler %100 +1 ve +2 tutuyor yani silahımız +9 +11 %100 mü tutcak
Hayır tabikide. +2 ye sabitleyici basarsan itemin +7 yken +9 olmaz her yandığında +2 de kalır :thumbsup:

Deadly_Hunt demiş ki:
volkancan demiş ki:
Hayır tabikide. +2 ye sabitleyici basarsan itemin +7 yken +9 olmaz her yandığında +2 de kalır :thumbsup:
Peki neden forumlarda %100 ihtimalle basılıcak yazıyor?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
advanced elixir a :
bir iteme 1 kere basılıyor ve %100 +1 veriyor. bu +1 hiçbir zaman silinmiyor ve +1 elixir a ile basıldığı item üzerine yazılıyor.

advaced elixir b :
bir iteme 1 kere basılıyor ve %100 +2 veriyor. bu +2 hiçbir zaman silinmiyor ve +2 elixir b ile basıldığı item üzerine yazılıyor.

Örnek : +7 item var advaced elixir b basarsanız buna otomatikman +9 olacak ve item özelliklerinde elixir b yazacak silahta +9 olacak.

Önemli bir not ; advanced elixir a ve b sadece SOX Itemlere basılabilecek. Magic Poptan çıkacak ve Stall'da satılacak account bounded olmayacak.

var mı sorusu olan 8)

extraloob demiş ki:
advanced elixir a :
bir iteme 1 kere basılıyor ve %100 +1 veriyor. bu +1 hiçbir zaman silinmiyor ve +1 elixir a ile basıldığı item üzerine yazılıyor.

advaced elixir b :
bir iteme 1 kere basılıyor ve %100 +2 veriyor. bu +2 hiçbir zaman silinmiyor ve +2 elixir b ile basıldığı item üzerine yazılıyor.

Örnek : +7 item var advaced elixir b basarsanız buna otomatikman +9 olacak ve item özelliklerinde elixir b yazacak silahta +9 olacak.

Önemli bir not ; advanced elixir a ve b sadece SOX Itemlere basılabilecek. Magic Poptan çıkacak ve Stall'da satılacak account bounded olmayacak.

var mı sorusu olan 8)
Üstüne soru sorulmaz :beer:

extraloob demiş ki:
advanced elixir a :

advaced elixir b :

var mı sorusu olan 8)
bana kalırsa 7 iteme basınca 9 olmaz mantıksız yani... 110 gelince hep birlikte görücez :thumbsup:

Yukarı Alt