Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
Sizi 73 tane kanalı tek tek elle eklemekten kurtarıyorum 8)

Evet bakıyorum ki TV izleyemiyorsunuz illallah ettiniz yardım etmeyi kendime borç bildim. İlk baş beceremeyip hiç kanalsız kalırsanız sorumlu değilim bildireyim. En az orta derecede bu makinenin dilinden anlıyorsanız kalkışın. İnsanları gerizekalı yerine koyan milliyet.com gibi anlatmadım emin olun.

1. Fabrika ayarlarına geri döndürüyoruz aletimizi. Kanal listemi saklıyım mı sorusuna nayır nolamaz diyiniz.

2.Manuel kanal eklemeye geliniz. Aşağıda bildirdiğim kanalı ekleyiniz

TP Frekansı: 12731

Sembol Oranı: 3333

Polarization: Dikey yada Vertical

Şimdi eski model dandirik bi uydunuz olabilir insanlık halidir her yıl yenilenmez değerli bi alet bu uydu dediğimiz. işte o eski model aletlerde FEC değeri var. o değeri 3/4 yapınız.com

3. Turksat tanıtım kanalını ekledik herkese hayırlı olsun.

Bundan sonra yapacağınız otomatik tarama ile bütün kanallar televizyonunuzdaki yerini alacak. Bu işlemi yapmadan otomatik tarama yaptırmak hiç bir sonuç vermez canlarım.

ps: Kendi Next uydumda yaptım mutluyum.com

ps2: Eğer uydu kanalları arasında olup çekmeyen 1-2 kanal varsa elle ekleyin buyrun liste

http://img222.imageshack.us/img222/7897/turksat3amy1.jpg

auehauhe paylasım İçin Sağol Ama İlk Önce Otomatik arama Yaptım Turksat Tanıtım Kanalı Çıktı. Son Orda Şu Frekansı Verdi O Frekansla Değil 73 Belki 100 KanaL Buldu =) PayLasım İçin Tekrar Sağol

uyduların kanal kurulumu ıcın servıs ısı dıyorlardı lakın ben de senın yonteme benzer bır seylerle hallettım ellerıne saglık

Yukarı Alt