Roland Deschain

Öğretiyorum
arkadaşlar birdenbire macro yazma isteğiyle doldum can sıkıntısından mıdır nedir :mrgreen:
sizler buraya fikirlerinizi yazarsanız ben de actool ile bu doğrultuda macro yazmaya çalışacağım. actool'u çok iyi bildiğimi iddia etmiyorum. her türlü macroyu yazarım da demiyorum. sadece zaman doldurmak ve actool bilgimi geliştirmek, ayrıca sizlere yardımcı olmak için bu konuyu açtım. fikilerinizi yazarsanız sevinirim...

Roland Deschain

Öğretiyorum
evet ikinci postu yanlışlıkla attım. düzenle yerine alıntıya basmışım da farketmeyip yolladım kaydoldu :mrgreen: yoksa gerçekten istekte bulunabilrsiniz :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Private Server İçin Auto Login Yapabilirsin Mesala Rolling Eyes

Roland Deschain

Öğretiyorum
Kemalist demiş ki:
daha açıklayıcı olur musun? bildiğim kadarıyla private de sadece entera basması gerekiyor. nodc olmadığı için silkroad u yeniden açması gerekiyorsa ve tekrar tekrar açmamak için istiyorsan bunu ona göre bir şeyler düşünebilirim. private serverda pek fazla oynamadım çünkü. 12 level bi çar kasmıştım can sıkıntısından :lol:

hafta sonu yazabilirim herhalde. birazdan okula gidicem de :lol: okul yatılı olduğundan hafta içi yazamayacağım.

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
budra demiş ki:
Kemalist demiş ki:
daha açıklayıcı olur musun? bildiğim kadarıyla private de sadece entera basması gerekiyor. nodc olmadığı için silkroad u yeniden açması gerekiyorsa ve tekrar tekrar açmamak için istiyorsan bunu ona göre bir şeyler düşünebilirim. private serverda pek fazla oynamadım çünkü. 12 level bi çar kasmıştım can sıkıntısından :lol:

hafta sonu yazabilirim herhalde. birazdan okula gidicem de :lol: okul yatılı olduğundan hafta içi yazamayacağım.
cuma günü sen gel de bunu vb.net le çok çok daha kolay yapabiliriz gibime geliyor

Roland Deschain

Öğretiyorum
arkadaşlar kusura bakmayın bot yapacak kadar actool bilmiyorum :lol:

ayrıca private server kapanmış sanırsam. o bakımdan oraya autologine de gerek kalmamış oluyor.

bu arada kusura bakmayhın sadece haftasonları siteye girebildiğimden geç oluyor cevaplar...

bot la kasar ken elıne clerıc rod u alıp kendıne buf basacak b program olsun fakt bı arkadasımızn werıgı gıbı chat yazma ksımını acıp hatalı calısan bı program olmasun plz :lol: bu macro bı olsa war yaaa :lol: :mrgreen: :mrgreen: perde

Yukarı Alt