Merhaba arkadaşlar bilgisayarıma vsro server kurmaya çalışıyorum.Herşey düzgün bir şekilde çalışıyor..Tarayıcıdan kontrol ediyorum server saatide yazıyor,bir hatada vermiyor.Ama machinemaneger.exe ve AgentServer.exe 'i açmaya çalıştığımda açılıyor ve kapanıyor :/ GlobalManager,FarmManager'de felan böyle sorunlar yok.Hatayı düzeltmek için cfg dosyasında ki portu değiştirdim bu sefer açılı kaldı ama işlevi olmadı öyle kaldı yani... DEP'leri açıp kapadım yine olmadı. İnternetten araştırdım bişeyde bulamadım bu hatayı nasıl giderebilrim ? Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik burada kaldık :/

Takımı
Galatasaray
{tarih}_fatallog tarzı bir text oluşur onun machine manager kısımlarını kopyala buraya

Bu mesaj sarkolata rumuzlu uyeden alinti yapildi
sarkolata demiş ki:
Dedidiğin dosyanın içinde machine manager yoktu Global felan vardı sende gelmeyince bende kaldırdım.Ama başka bir server dosyasında denedim onda açıldı ama o dosyadada GameServer açılmadı :) tam bir fiyasko :)

Hiç uğraşma hacım ya. Yarın birgün sıkılıp silersin zaten. Adam gibi db bulamıycan arıycan o db ye göre client arıycan da edit yapacan da amaan aman. Boş insan uğraşır bu işlerle.

Bu mesaj AngeLicMoon rumuzlu uyeden alinti yapildi
AngeLicMoon demiş ki:
Hiç uğraşma hacım ya. Yarın birgün sıkılıp silersin zaten. Adam gibi db bulamıycan arıycan o db ye göre client arıycan da edit yapacan da amaan aman. Boş insan uğraşır bu işlerle.
Uğraşıcam halledicem ya :D kafaya koydum :) az buçuk yol gösteren olsa hallederim ben gerisini :)

Bilgisayarınızda enaz 8 gb ram yoksa hiç denemeyin bile bence ben ilk dosyalar internete düştüğü zaman araştıra araştıra açmışmıştım kafayı yemiştim ama hamachi ağında 100 kişi toplamıştım ki şuan normal serverlar bile zor topluyor 100 oyuncuyu

Bu mesaj AngeLicMoon rumuzlu uyeden alinti yapildi
AngeLicMoon demiş ki:
Niye öyle diyorsun ki ? Millet anasının karnında öğrenmedi :)

Bu mesaj carleone rumuzlu uyeden alinti yapildi
carleone demiş ki:
Merhaba arkadaşlar bilgisayarıma vsro server kurmaya çalışıyorum.Herşey düzgün bir şekilde çalışıyor..Tarayıcıdan kontrol ediyorum server saatide yazıyor,bir hatada vermiyor.Ama machinemaneger.exe ve AgentServer.exe 'i açmaya çalıştığımda açılıyor ve kapanıyor :/ GlobalManager,FarmManager'de felan böyle sorunlar yok.Hatayı düzeltmek için cfg dosyasında ki portu değiştirdim bu sefer açılı kaldı ama işlevi olmadı öyle kaldı yani... DEP'leri açıp kapadım yine olmadı. İnternetten araştırdım bişeyde bulamadım bu hatayı nasıl giderebilrim ? Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik burada kaldık :/
Aynı portu kullanan başka bir uygulama varsa ondan yapıyor olabilir.

Ayrıca sana tavsiyem ;

Eğer bu işe girişeceksen SQL öğren öncelikle ,
INSERT,SELECT,UPDATE,WHERE falan filan sonra da
Proc ve Function ları öğren nasıl çalıştırılır kaydedilir.
Trigger vb...
Daha sonra Photoshop öğren , ne için dersen;
Kendi Logo'nu , Login Ekranını , Server seçme ekranını falan.

Yukarı Alt