MBOT'dan Memnunmusunuz?

• Evet

Votes: 37 75,5%
  • Hayır

Votes: 12 24,5%

• Total voters
    49
MBOT BÖLÜMÜ

Botu kullanmış olanlar yorumlarıyla birlikte sebeplerinide yazarlarsa sevinirim.

Böylece botu almak için kararsız arkadaşlarada bir fikir vermiş oluruz

Evet.
Yeni çıkan bir bot olduğunda ufak tefek eksiklikleri var onlarda giderilir.Kasması gayet hızlı.Fiyatıda uygun. :nod:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
walla müthiş anket hani sbot üstadı olmasam direk geçerdim ama sbotçuyuz avasin bilir çuyuz takısını :P

fena bir bot değil ama avrupa çarlada bazen 4-5 sn lik beklemeler yapıyor ben çözemedim nedenini.. elemanlar bu sebepden dolayı "sende bot yok" diye az kalsın pt den atıyorlardı çözüm olarak mbot'dan çıkıp sbot la girdim oyuna :))

sbot .forever. :wink1:

akreps demiş ki:
fena bir bot değil ama avrupa çarlada bazen 4-5 sn lik beklemeler yapıyor ben çözemedim nedenini.. elemanlar bu sebepden dolayı "sende bot yok" diye az kalsın pt den atıyorlardı çözüm olarak mbot'dan çıkıp sbot la girdim oyuna :))

sbot .forever. :wink1:
Bende durmuyor :dance:

WeAre

Buralıyım
sağlam bir bot yolunda emin adımlarla ilerliyorlar sbot dan eksiği yok hem ucuz hemde kullanışlı kasarken seri party buff özelliği var auto quest warrior lure daha ne olsun :)

SirGLooMy demiş ki:
sağlam bir bot yolunda emin adımlarla ilerliyorlar sbot dan eksiği yok hem ucuz hemde kullanışlı kasarken seri party buff özelliği var auto quest warrior lure daha ne olsun :)
Yanlız kötü bir özelliği var çok sıkışıyor bot.Script olayı kalkınca oda hallolur oda zaten en fazla 1-2 aya kalkar sanırım :coffee:

R2K

rank8
Ben çok memnunum. İlk paralı olduğunda aldım, süresi bitti tekrar yeniledim, bitsin yine yenilerim :)

B7B

rank8
Beğendim hoş bot ama kullanmak nasip degil güzele benziyor.
Ps: Kullanmadığım için ankette oyumu belirtmeyecegim.

ben beyendim tavsiye ederim 5 günden beri acık makine hep oyunda dc yedimi tekrar giriyo bu gün 4 defa dc yedim sorunsuz girdi :thumbsup:

party buff özelliğini sbottan önce yaptılar daha hızlı party buf veriyor sbot yavaş kalıyor bu konuda
otomatik görev özelliği çok iyi oto master lvl upper da sbottan avantajları tek eksik otowalkscript olmaması oda gelecektir elbet
phbot çok hoş fakat şuan üyelikler kapalı
clientless çok güzel :)

Eksikleri olan bir bot en önemli eksikleri kasma alanında çok takılması ve auto login özelliğinin sağlıklı çalışmaması.

Kullanmıştım bot güzel, sölenilen gibi tek eksiği autowalk, bilmeyenler olabilir botta clientless yok, oto party,oto res,oto heal,oto lure,client gizleme,dc yediğinde kendiliğinden girip başlatma,pt mob ve normal yaratıklara saldırmasını ayarlıyabilme, anlıycağınız yine sbotla karşılaştırırsak,1,2 eksik harici süper şuan üyelik alımı açık çok geçmeden alın derim tereddütsüz kullanmaya başlıyabilirsiniz.

Mateso demiş ki:
party buff özelliğini sbottan önce yaptılar daha hızlı party buf veriyor sbot yavaş kalıyor bu konuda
otomatik görev özelliği çok iyi oto master lvl upper da sbottan avantajları tek eksik otowalkscript olmaması oda gelecektir elbet
phbot çok hoş fakat şuan üyelikler kapalı
clientless çok güzel :)
buff konusunda sbot daha iy olduğunu söylemişsin ben katılmıyorum çünkü sbot kesinlikle buf atlamıyor veya res ama mbot arada öleni reslemiyor özellikle uzun kasmalar sonrasında...artısıda var onuda söyleyim sbottta kişiye özel basılmayan buff ları mbotta kişiye özele hale getirebiliyorsunuz, kullanmayanlar bunu anlamayacaklardır.
hala sbot ama kullanılmayacak bir bot değil şuan 1-sbot 2mbot diyebilirim..

Ben Dc yeme olayından sıkıntılıyım 15 dakikada bir dc veriyor daral: sbotla girince hiç bir sorun yok, dc yeme olayı yok hiç birşey yok sorunsuz kasıyor. Mbotun süresi bitince yine sbota devam edeceğim. forever sbot :oldie:

Yukarı Alt