beyler bana bedavadan üyelik vericek varmi bazı çakallar parayla satiyorda bedava üyeligi forum sitesinde üyeligim olsa alicam bütün herkese dagiticam bedavadan ama üyelik kapali varsa acaba biri ö.m verebilrmi acaba ? şimdiden teşekkürler

Takımı
Fenerbahce
Dulce Amor demiş ki:
üyelik satan arkadaşlara hakaret ediyorsun
Aynen Katılıyorum İşine Gelirse Alırsın Kimse Sana Zorla Satın Al demiyor Zaten Senin Hayatın Beleş Olmuş Kendinden Haberin Yok summer2:

2-3 gün önce hiçbir emek harcamadan aldığın bir şeyi parayla satmak "Karaborsa" cılıktır. bunun stadlardaki karaborsacılardan farkı yok. bot üyelik alımları açıldıktan sonra modlar falan hemen kapıyor, yeteri kadar aldıktan sonra foruma konu acılıyor sizde alın diye tabi kimse yetişemiyor. sonra dulce armor gibi karaborsacılar botları parayla satmaya çalışıyor. bu karaborsacılık. arkadaşım bu arada ben de 2 tane var eğer birinde sorun cıkmazsa mbota sorunsuz girersem diğerini sana verebilirim özelmesaj at

Dulce Amor demiş ki:
MaPaP4 demiş ki:
Dulce Amor demiş ki:
üyelik satan arkadaşlara hakaret ediyorsun
Beleş olan seyi para ile satmak normal mi sence ???????????????????
ağaçtaki meyveyi koparıp pazarda satmakta normal değil o zaman
Ne biçim örnek bu daral: Ağaçtaki meyveyi yetiştirsin , meyve tohumu ekince hemen olmuyor arkadaşım. Biraz genel kültür lazım size :sfff:

Tartışmaya gerek yok, bedava kimse mbot vermez eğer samimiyetiniz yoksa. Evet bot bedavadır fakat onun accountuna 1 aylık uzatma ekleyerekten iSro oynayabilirsiniz bu yüzden kimse bedava dediğiniz fakat gerçek mBotunu vermez. Veredebilirler fakat tartışmanın anlamı yok. Rica etmelisiniz. İyi forumlar.

lnTerpoL

Bilgiliyim
Kullandığın laflara dikkat et açtığın konuda üyelik satanlara çakal diye birşey diyemezsin serbest ticaret piyasası denilen birşey var.

Yukarı Alt