Kayıt
6 Şubat 2007
Mesajlar
335.473
Beğeniler
1.611
Şehir
Taksim/IST.
Server
Flora
Takımı
Galatasaray

KAPALI BETA EYLÜL’DE BAŞLIYOR!

Asya ve Amerika’da on binleri peşinden sürükleyen MAT (Mission Against Terror) çok yakın bir zamanda Türkiye sunucularında ve tamamen Türkçe olarak oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

EN ZENGİN İÇERİKLİ FPS OYUNU!

İçeriğinde tüm oyuncuların beğenisini toplayacak bir detay olan MAT Online, üstelik Türkiye’nin en geniş içerikli FPS oyunu olacak gibi görünüyor.
İşte M.A.T. (Mission Against Terror) Online oyunumuzun oyun modları:


Robot Modu: Yapay zekaya (NPC) karşı oynanan ve yıllardır çeşitli oyunlardan alışık olduğumuz team deathmatch (takım savaşı) oyunu. Yeteneklerinizi geliştirmeniz için son derece verimli, üstelik zorluk seviyesini artırdıkça robotlar sizi şaşırtan hatta kıskandıran atışlar yapabiliyor.

Mumya Modu: Bir diğer yapay zeka modumuz da mumyalara karşı çarpıştığımız haritalar. Mumyalar ölümcül pençelerini birer yakın dövüş silahı olarak kullanıp üzerimize saldırıyorlar. Bu hızlı ve öfkeli mumyalara karşı gözünüzü dört açmanız gerekiyor.

Melez Modu: Korumaya çalıştığımız bölgeye akın akın gelen melez yaratıkları avlama amaçlı modumuzun en sıkıntılı anı, Mısır Tanrısı Anubis’in ortaya çıkıp terör estirmeye başladığı dakikalar.

Hayalet Modu: Görünmezlik özelliği olan ve sadece yakın dövüş silahlarını kullanabilen Kırmızı Takım’ın görevi haritada işaretli bölgeye bomba yerleştirmek. Mavi Takım ise bu görünmez savaşçıları engellemek.

PvE Mumya Modu: Oyuncuların aynı takımda başladığı ve sistemin 15 saniye sonunda bir oyuncuyu Anubis’e dönüştürdüğü bu modda hayatta kalmak esas mesele. İnsan takımı mumyaları öldüremese de süre sonunda hayatta kalan üyeleri olursa kazanmış sayılıyorlar.

Tank Modu: Tank mermilerinin havada uçuştuğu, bol patlamalı ve çok eğlenceli bir oyun modu. Tankınızı mı kaybettiniz? Ya geri dönüp yeni bir çift palet bulun ya da elinizdeki tüm cephaneyi düşman tankına boşaltın.

Ölüm Maçı: Takım yok! Sınır yok! Ne kadar iyi bir savaşçı olduğunuzu gösterebileceğiniz oyun modu. Herkes tek!

Takımlı Ölüm Maçı: Bu modda vurulan takım bireyleri respawn olabiliyor; ama kendi üssünüzde sıkışmamaya dikkat edin.

Takım Maçı: Ölen takım üyelerinin yeniden canlanamadığı mod.

Bomba Modu: Amacınız bomba kurmak ya da bombanın kurulmasını engellemek. Tarafınızı iyi seçin!

100’LERCE EŞYA İLE KENDİ ASKERİNİZİ YARATIN!

Silah ve kostüm olarak da geniş bir yelpaze sunan oyunda 100’lerce çeşit silah ve ekipman bulunuyor. Bu eşyalar ve silahlarla karakterinizi dilediğiniz gibi donatabilir ve olmak istediğiniz askeri hayata geçirebilirsiniz. Bıçağınızla ya da roketatarınızla düşmanlarınızı dehşete düşürün.

Oyunun kapalı beta versiyonunda tüm modlar olmayacak; ancak ilerleyen dönemde tüm modlar açılacak, yeni haritalar ve oyun modları ile çok daha fazlası MAT Online Türkiye oyuncuları için hazır olacak, şu an bir şey söylenmemekle birlikte Türkiye’den de bir haritanın ve Türk kültürüne ait kostümlerin de oyuna entegre edilebileceği söylentileri dolaşmaya başladı.

Sabırsızlıkla bekliyoruz.


MAT ONLINE HIKAYE

- “Düzen” isimli topluluk insanları köleleştirmek için gizli çalışmalar yürütmektedir. Oluşan direniş örgütünü bastırmak için de robot askerler kullanmaktadır.
- Düşünmeden itaat eden bir insan ırkı yaratmak için Antik Mısır’ın mumyalama tekniklerini ve kadim bilgileri kullanan Düzen, Anubis’i uyandırır ve mumya deneyleri kontrolden çıkar.
- Mumyalara karşı direnmek için direniş örgütü (Özgürlük Askerleri) robot teknolojisi ile yapılmış yarı biyonik terminatörleri kullanır.
- Düzen’in yaptığı deneylerle ortaya çıkan insan ve mumya karışımı bir tür (melez/hibrid), üretildikleri gizli üsten kaçmak için harekete geçer. Bu salgının da yayılmasını önlemek için direniş örgütü askerleri bu adaya gönderilir.

Kendilerine “Düzen” diyen bir topluluk dünyanın yönetimini ele geçirmişti. Tüm insanları köleleştirmenin ve soru sormadan itaat eden bir insan ırkı yaratmanın peşindeydiler. Üstün yetenekli robot askerleri kullanarak çıkan direnişleri bastırıyor ve insanları toplama kamplarına, gizli laboratuarlara götürüyorlardı.
Bu robot istilasına karşı bir araya gelen direnişçiler, Özgürlük Askerleri isimli bir küresel direniş örgütü haline gelmişti. Özgürlük Askerleri, dünyanın dört köşesinde Düzen’in çalışmalarını engellemek için çarpışıyordu. Düzen, insanları sindirmek ve kontrolü elinde tutmak için Özgürlük Askerleri’ni terörist olarak tanımlıyor ve diğer insanların da bu direnişe katılmasını engellemeye çalışıyordu.
Mumya istilası, robot saldırıları ve mumya – insan karışımı melezlerin saldırılarının arkasındaki Düzen, insanların direnişini bastırmak için silah depolarını ele geçiriyor, hastaneleri talan ediyor ve Özgürlük Askerleri’nin kaynaklarını yok ediyordu.
İnsanoğlu kendi düşüncesine karşı verdiği bu savaşla kaderini yeniden yazacak.
Bu savaşın teröre karşı olduğu bir gerçek; ama terörist kim?


Oyun Hakkındaki Tüm Yenilikleri Aşağıdaki Resmi Facebook Sayfasından Takip Edebilirsiniz :

Mat Online Resmi Facebook Sayfası : https://www.facebook.com/MatOnlineTurkiye

- Resim Silinmiş.
 
Son düzenleme:
Kayıt
3 Ocak 2009
Mesajlar
12.030
Beğeniler
305
Şehir
Белгород
Lenneth demiş ki:
http://www.facebook.com/photo.php?v=10151059216660749

Oyunun bir videosu, boş kovan sesleri acayip tahrik etti beni :D Tanıtım videosunun ortalarına doğru bir mapde kapışıyorlar, CS'deki mapin birebir aynısı. :think:
q-q yapmadan sniper mı kullanılır summer7:
 
Kayıt
19 Ekim 2009
Mesajlar
10.449
Beğeniler
95
Takımı
Galatasaray
Diğer fps'lerden farklı birçok oyun modu olması ilgi çekecek gibi görünüyor kapalı betasına katılacağım.
 
Kayıt
19 Ocak 2010
Mesajlar
780
Beğeniler
0
Şehir
Dw önü :)
Lenneth demiş ki:
http://www.facebook.com/photo.php?v=10151059216660749

Oyunun bir videosu, boş kovan sesleri acayip tahrik etti beni :D Tanıtım videosunun ortalarına doğru bir mapde kapışıyorlar, CS'deki mapin birebir aynısı. :think:
videodaki ilk map de_aztec - ikincisi de_kabul .. gerisini izlemedem zaten oyun beni hiç tatmin etmedi, ne cs kadar akıcı ve düz grafikli ne de combat arms gibi yüksek kalite grafik var.. hoşuma gitmedi açıkçası
 
Kayıt
30 Mayıs 2009
Mesajlar
1.128
Beğeniler
10
Şehir
Sihirdarlar Vadisi
LethaLKiss demiş ki:
videodaki ilk map de_aztec - ikincisi de_kabul .. gerisini izlemedem zaten oyun beni hiç tatmin etmedi, ne cs kadar akıcı ve düz grafikli ne de combat arms gibi yüksek kalite grafik var.. hoşuma gitmedi açıkçası
+1907. Bu aralar çıkan hiçbir fps oyunu tatmin edici değil. Ne MARS ne Son Silah.
 
Yukarı Alt