arkdaşlar sremuda Pvp yaptıklarını gosteren video yu herkes ızlemıstır sımdı saolsunlar bızlerede verdıler dosyaları gelın ekleyın bnı PvP yapalım :D çok zevklııııı

haamchi ağ adı = pvptest1
şifre 123456 beklıyorummm :D

msn---> mailto:[email protected]

Not: serverı bn kurmadım Lyzerk ve carko nun kurdugu serverdır..!!(bn sadece eylenelım diyorum)
Not:Hamachi dolmadan gelın :D

=====================================================================================0
arkadaşlar pvp calısmamaktadır bilmediğim bir sebepten dolayı Lyzerq e ulasmaya calıstım ancak bulasamadım onun yerıne carkoya sordum oda orada pvp var onlar kaynak kodları dedi --(anlamadım ne demek ıstedı??)-- sonuc olarak ben ne yağtıysamda pvp yapamadık arkdaşlarımla...Konu KKilitlenebilr yada PvP yapabilen varsa lütfen bi el atsın

Arkadaşlar Dosyayı Zaten Paylaşıldı Tarafımdan D-SREmu 2 İle PvP Yapabilirsiniz Bunlarda Kendilerini Birşey Sanıyorlar.

Source Kodlarınıda Sitede Paylaştılar.

Ayrıca Avatarımıda Çalmışsın

öncelikle yazdıgınız msjlarırı cvp lıyamadım çunku bayadır pc basında değildim kusura bakmayın...
gelelım cvplarınıza;

_CrazyBlade_ demiş ki:
gördüm seni ancak bir süre ara verdık hamachi ile server durmadan cokuyor cunku;

mcoktay16 demiş ki:
Yayınlayın da bari bizde gelelim
konudada yazdıgım gibi pvplı vesıon lyzerk ve carko arkadaşımız tarafınca yayınlandı sıteerınde

Dj TuRsU demiş ki:
Arkadaşlar Dosyayı Zaten Paylaşıldı Tarafımdan D-SREmu 2 İle PvP Yapabilirsiniz Bunlarda Kendilerini Birşey Sanıyorlar.

bak tursu musun nesın asıl senkendını bişey sanıyorsun k.bakma ama bn bu avatarı senden önce kullanıyordum ayıptır bu soyledıklerın [Ç]alıntı fln yapmadım kımseden tamm mı kendını bi ... sanan cocuk konumda da verdım zaten bn yaptım demedım kı ne havalanıyorsun?? bn alıntı yapdıgımı lyzerqq ve carkonun yaynladıgını önce belırttım sımdı sana ''Artist'' demek en dogrusu

herkesden özür dilerim mumkun oldugunca argo kelıme ve duzenı bozacak +7 yas uzerı için kullanılacak kelımeler kullanmadım çok kızdırdın bunun için hak ettın neyse içimi dokkum rahatladım...

Kai

olduser
Dj TuRsU demiş ki:

Sn smdi bi avatarın derdinimi yapıyorsun,ne yani,kullanamaz mı ? sen forumda cok tanınan birisi değiLsin,Mod değiLsin,görmemiş olabiLir,hemen neden [ç]alıntı oldugunu iddaa ediyorsun?

o zmn arkadaşlar d sremu 2 source kodlarını paylaşabilirmisiniz bnde d sremu varda pvpde ??? hata sı verio

_CrazyBlade_ demiş ki:
Dj TuRsU demiş ki:

Sn smdi bi avatarın derdinimi yapıyorsun,ne yani,kullanamaz mı ? sen forumda cok tanınan birisi değiLsin,Mod değiLsin,görmemiş olabiLir,hemen neden [ç]alıntı oldugunu iddaa ediyorsun?
dogru söze ne denır :wink1:

JasonWalker demiş ki:
Dj_Turşu, biraz daha böyle devam edersen bu son konuşmaların olacak!
umarım söz yerını bulmustur...

mcoktay16 demiş ki:
o zmn arkadaşlar d sremu 2 source kodlarını paylaşabilirmisiniz bnde d sremu varda pvpde ??? hata sı verio
kardesım senn soruna gelince inan bnde şaşkınlık içersindeyim bnde ?? hatası alıyorum hatta bu hatayı aldıgım ıcın duramadım bu sourceyı yapan kısıye yanı lyzerkın arkısı olan carko arkdaşımıza bizzat sordum... ve bana pvp nın calıstıgını ama biraz buglu oldugunu söyledı lyzerq gibi ama bn hiç vb ile denemedım yanı hep o sourcedekı D-SREMU v2 i ile denedım ve pvp her defasında hata verdı zannedıyorum vb ile deneyınce oluyor cunku bugun vb yi kurcalayınca bazı seyler gordum mesela charname...kılled charname---notice fln yazıyordu lyzerkın cektıgı ss lerdede bir char diğerini kestıgınde notice yazıyordu yanı bn denemeye fırsatım olmadı ama denersenız vb ile deneyın derım ben...eğer pvp calısırsa banada söylersenız çok sevinirim...

bende pvp nin çalışmasını istiom ama bu vb visual basic oluyor galiba onla nasıl çalıştırcaz ben bu konularda yeniyim :)

Yukarı Alt