1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Lyzerq coming soon!


 1. kuzgun

  kuzgun rank8

  Kayıt:
  16 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  148
  Beğenilen Mesajlar:
  2
  Ödül Puanları:
  18

  [youtube]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/wHA-Cxa37fA&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/wHA-Cxa37fA&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/youtube]
  [youtube]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/85Yc3MrRet8&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/85Yc3MrRet8&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/youtube]
  Selamın aleykum.
  Uzun bi aradan sonra geri döndüm. Universite sınavı yüzünden ağustostan beri projeyle ilgilenemiyorum. Ama internetten silkroad ile ilgli gelişmeleri takip ettim. Ağustostan beri çok şey gelmiş oyuna bu yüzden arayı kapatmam zaman alıcak. Bu ara sırasında çok şey düşündüm çok şey yapmaya karar verdim ve yapıcamda.
  Bu ara sırasında internette benim projelerimi geliştiren kişileri gördüm. Bazıları Projemi decompiling edip. Geliştirmişler ama altına en azından lyzerkin projesini geliştirdik diye not atsalardı fena olmazdı. Neyse bunlara gerek yok.
  Yeni proje adımız ile geldik :) 2 tane ayrı video hazırladık 2 günde. Bi kaç hafta projeyi yeni versiyona geçiricem yeni bir çok şey üzerinde çalışıcam aklımda yapılıcak cok şey var. Ve belirli konularda bizle çalışmak isteyen arkadaşları takımımıza alıcaz. Yakında yeni haberlerle dönücez. Takipte kalın.

  -Lyzerk

  http://www.arcane-project.net

  Ps:FurqaNJaN'a teşekkürler
   
 2. KissBerry

  KissBerry rank8

  Kayıt:
  24 Ocak 2009
  Mesajlar:
  1.134
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  önemli değil bro lyzerq döndü hayırlısı bakalım