90 LVL geldiğinde herkes 3 bölüm açailecek çünkü mastery lvl 300 de kalacak sıkllerı uplamak ıcın 3 bolum açtığımızda mastery lvl 270 olca ve kımse 4 üncü bölümü açamıcak saygılarımla herkese ıyı kasmalar bol sosunlar :):):)

nerden bılıyorsunuz 300 de kalcanı bence yukseltırler ole sacmalık olmaz

Bu kanıya nerdne vardınız gm ıle muhabbbetmı ettınız yoksa sronun sıtesındemı yayınlandı !!

gEo

rank8
aslında hybrid ler yandı en çok mastery ve skill gerenktiren build hybrid dir . bu joymax ne yapmak istiyor anlamıyorum herkesi düz mantık full str/int char kasmaya zorluyor . bence chinese ırk için en ii build hybrid ancak 90 lvl de iş zor olacak en ( en son 150 lvl de sadece 2 mastery maxlana bilio str ler fire glavie ya da / blade , int lerde buz imbue olur başka çareleri yok :S)

Jigsaw

Aileden
4 bölüm açılıyor yalnız masterynin değişmediği doğrudur. mucX Ki ben Nuker spear charımı Fire 90 Light 90 Cold 90 Heuksal passive 30 olarak yapılandırmayı düşünüyorum.

valla bende full str blade ciyim ama asla coldu kapatmıyacam bechaon 90 fire 90 cold 67 light 52 olabilir
ama cold light konusunda çok kararsızım düşünecek zmnda çok kafa yormaya gerek yok şuan

bu cok kotu olucak ya ozaman avrupa carları yaşadı bu onlara hıc koymaz adamlar buff dıye zaten tekyerı upluyor carın necı olucada zaten bellı winzard sa winzardı upluyor olan bızım cinlilere oldu Sad

Bence biraz saçmaldılar İntciler acısından master lv 300 kalınca str leri kesme olasılıgımız cok düsüyor. Zaten adamlara mag vuruyoruz ee onuda fireden karsılıyorlar zaten adamlarda coldu düsürüyor bizim icin bi faydası yok inciler acısından coldu düşürüsek str yi kesemeyiz fireyi düsürüsek incitek atıyor :S yani anlıcagınız her halükarda adamlar incileri kesiyor snow shilde acctıgımızda ise adil savaşmıyoruz onlara göre,sanki sıra dışı birsey yapmıs oluyoruz...... bence hic iyi olmadı

valla su lanet avrupalılara zaten yuksek damage vermelerı canımı sıkıyo bıde skıll yonunden sakat olursak yandık valla yavvv su oyunda bızım avrupalılara karsı savasmamızı saglıcak tek skıll snow shıeld ben yarın onu acamayacaksam ne halta yaradı ki : Mad

yavv yanlıs degılsem avrupa str adam bızım str ın bırıne 17k vurmus bu ne demektır yavv:S

boyle adaletsızlık olabılırmı.

neymıs efendım onlar 15 sn yede pot basıyormus ula adam benı tek skılde aldıktan sonra yemısım potunu.

suanda awrupalilar la chineseler arasinda esitlik war hatta chinese str leri hicbir awrupali kesemez esit guctelerse gibime geliyo kendi gorduklerime we yaptigim pvp lere dayanarak soluyorum ama int lerin awrupalilar karsisinda cok gucsuz kaldigi bir gercek cunku asiri yuksek damageleri karsisinda dayanamiyorlar int ler.mastery in 300 de kalmasi en cok int leri etkileyecegide kesin. ozelliklede hybird leri.bu isten gene str ler pek etkilkenmiyecek. benim str bow olarak skillerim 80 pacheon 80 fire 80 cold 60 light benim icin tek degisen light 30 a dusucek buda %3 gibi imbueden az damage wurmam we biraz daha yawas kosmam anlamina gelicek we cok bir etkisi olmucak hatta kosma haric nerdeyse hic..ama bir hybirde suanda bile yetmiyen mastery 90 da nasil yeticek we skillerini nasil wericekler bilemiyorum ya bicheon-heuksal mastery den dusucekler ya light mastery yada fire ama bu onlara her turlu cok buyuk eksiler wericek.colddan dusseler zaten karsisinda cok gucsuz kaldigklari str ler tarafindan iyice ezilecekler... bilemiyorum ama mastery nin sabit kalmasi gene str lere yaricak gibi gorunuyo(dolayli yoldan int ler zayiflayinca) :lol:

Ray_jovan demiş ki:
yani anlıcagınız her halükarda adamlar incileri kesiyor snow shilde acctıgımızda ise adil savaşmıyoruz onlara göre,sanki sıra dışı birsey yapmıs oluyoruz...... bence hic iyi olmadı
:I öle şey olur mu yahu... ne demek snow shield açılınca adil olmuyomuş??? oyunun bana verdiği skill i istediğim gibi kullanırım bunun adaletsizlikle alakası yok uzaktan yakından... snow shield varsa basarım skill imi dinlemem kimseyi...
--
asıl düşünülmesi gereken 80-90 arası 200 k sp istiyo en az... ben zaten 375 000 kasacam bide + 200 k ekle etti 575 000 oldu oyuna Silkroadonline yerine SP Online diyelim... tek başıma guild lvl 5 yapıyom bu halde... ne iştir anlamadım. veya www.nivlam.com daki sp calculator yanlış ...

bune bea dediginiz gibise ben yandım Crying or Very sad uf
ama genede ALLAHTAN ümit kesilmez headbang2ft9
yadır mevlan sos varsa +7 800 olsun bede olusa kalkan olsun.
headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9

detective

Yukarı Alt