Belki cok iyi belkide kötü çünkü bu aralar herkesin charının soyuldugu zamanda nekadar mantıklı ??

Lv düşüren program mı ?Öyle birşey yapabilseler Lv yükseltenini yaparlardı. :D Pk ol en kısa yolu.

Farm Yapıyormuş Pk olun diyosunuz :roll:

yani o şöyle bi şey istiyor biri cnvara sürekli dalacak öldüğünde diğer char onu reslicek oda resi kabul edip diğer farm charı tekrar dalıcak vs vs böyle devam edecek :D

invaders

Bilgiliyim
seni bi canavar öldürcek başkasıda res çekecen kısa yolu

bende farm yapıyorum 20 lw gecmiyorum canaar beni öldürüyo öldügüm yere ışınlanıyom böyle böyle lw düşüyorum :D

Farm Yapacağın Char kaç lvl ?

Bir tane europeli aç europelilerin resi hem chineselilerinkinden biraz fazla exp geri kazandırıyor hemde çok lvl kaldirabilion yat europeliye geç kaldır :wink1:

Arkadaşım bi kere samarkandda görmüştüm adamın teki bırakmış bota üstündekileri full çıkarmış elinde 1 lvl staff vardı.Bot daydı.Kokurulara skilsiz dalıyordu kokurularda onu yatırıyordu tabi.Bence Mantıklı En kolay Lvl Düşme :P

Bro Botta Oto Res Tarafına Level Düşecek Charın Adını Yaz ..
Daha Sonra Oto Tuş Basıcı ile Canavarı Seç Auto Attack Yap.
Level 10 Olmanın Keyfini Çıkar :beer: ^^

git hotana hemen cık cıceklre bıde rescı bul 2 dkda istediğin lvl dusurursun

Beleş bottan farmlı chara gir 2 char aç bide reslicek char aç auto res... fln prog. çalıstır sora farm charınada botu ayarla dalsın kucuk alanda auto acc res çalıştır tmmdır :D sabah bırak akşam bak 10lv :D :P

Bak söle bi yol var hani can ve mp potu ayarlamak için ''t'' ye basıp F1-8 felan yapı osun yha can bölümüne gel yüzde kaçta can basacanı yazan yervarya orayı %100 e getir. can potu yerine ress i koy.ve lw düşüreceğin çara tıkla o resler sana sadece yes demek kalır :D :D :D Bisi deil ben ne zaman ~ ExL Helper Team ~ olacam :D :D :D :D :D :D :D

Yukarı Alt