Char 82 lvl duel weapon Bow+Glavie bow ve glavie skilleri max heuksal 80 lvl pacheon 69 lvl fire 65 lightning 58 charda 80 +5 bow ve 80 +5 glavie vardır üstü pro set hepsi +3 takılarda dahil 19k hp var... İstediğim Tek Char 80+ bi Sword Shield Hybird 5.1 yada 8.1 olacak Düşünenler Msn Adresim mailto:D[email protected] oyuna giriğim gibi ss leri çekip ekleyeceğim
Bu Ss lvl 81 oyuna girdiğimde ayrıntılı ssleri koyacağım skiller itemler vs.
n54xft.jpg

80 bowman var
cold+69
fire+69
Light+52
Pechon+80

Cold Buff la imbue acık takas istersen ö.m den belirtirsin

oyundaydım on dan char 83 lvl oldu beklıyorum yokmu teklif ? bu arada 85 +5 glaviesi de hazır phy %60 crit 9 phy ide critide ben bastım anca buk kdr baya stone harcadım ama değdi :D

Takas IQRA Nickli arkadaşımla gerçekleşmişdir artık XxDesert34xX in sahibi IQRA xxxD4xxx sahibi benim sorunsuz bir takas olduğu için IQRA arkadaşıma teşekkürler yeni charın hayırlı olsun kardeşim :wink1: Konuyu Kilitlerseniz sevinirim :beer:

Desert34 demiş ki:
Takas IQRA Nickli arkadaşımla gerçekleşmişdir artık XxDesert34xX in sahibi IQRA xxxD4xxx sahibi benim sorunsuz bir takas olduğu için IQRA arkadaşıma teşekkürler yeni charın hayırlı olsun kardeşim :wink1: Konuyu Kilitlerseniz sevinirim :beer:
xxxD4xxx in mastery nasil benim hunerimdir :D :D

IQRA demiş ki:
ser0 demiş ki:
IQRA demiş ki:
evt arkadaşlar takas yapılmıştır kılıt pls
benim anlamadıgım milleti kazıklamıyorsun beni ve berkomu'yu neden kazıkladın
Kardeşim bak senıde berkomuyuda kazıklamadım bak fazla oluyosun.
fazla oluyosa haddimzi bildir vede bir daha ser0 ya karsilik verme.......... :@

Yukarı Alt