arkadaşlar bu sitede srodan çok iyi anlıyan arkadaşların olduğunu söylediler. bana yardım edeceğinizden eminim. şimdi ben bi char kurdum ilk olarak int char açmak istedim. biliyorsunuz oyuna başladığımda hp ve mp 200 olur.. ve bende hp 500 olana kadar hp'e verdim Sad sonra full int'e verdim. sonrada bi kaç kere daha hp verdim Sad ben acemiyim biraz ve lvl de 67 de şuan charııda bırakmak istemiyorum. acaba diyorum char nasıl hybrt yapabiliriz. yardımlarınızla!! bana yardım edeceğinizden eminim şimdiden tşkler. ve char ss'nide koyuyorum.

91332Yardiimmm.JPG

üstündeki tüm STR ve INT bonusları söyle ben sana hybridlik derceni söyleyeyim :lolmuch:

A

Anonymous

Guest
TWEETY demiş ki:
Ama[D]ouS ` demiş ki:
Hesaplamayı bılen tecrubelılerımız vardır aramızda elbet :mrgreen: :mrgreen:
örn benn :?!!!
Ok suan bu charın ustunde ınt str hıcbısı yok alchemy olarak hesaplasana kac kere str kac kere ınt werılmış pls :mrgreen: Sonra nası hybırd olur onu dusunelım extrabeer

TWEETY demiş ki:
üstündeki tüm STR ve INT bonusları söyle ben sana hybridlik derceni söyleyeyim :lolmuch:

head
str 5 (%100
ınt 5 (%100
hp 250 (%100

chets
ınt 3 (%50

legs
ınt2 (50

küpe
ınt 4 (%75

hands
ınt 4 (%75
foot
str 4 (%50

rings
ınt 3 (%50

böyle arkadaşım

5bonus nereden geliyor??

5bonus havada kalıyor??

eksik bilgi var

butun giysilerini cikar bide ole ss sini yolla bole ne oldugu anlasilmiyo butun giysi taki silah ne warsa cikart ki chariin bonussuz halini soliyelim

buraya kadar hersey tmm da senin silahtadamı bonus var onlarıda söylermisin :mrgreen:

EXC123 demiş ki:
butun giysilerini cikar bide ole ss sini yolla bole ne oldugu anlasilmiyo butun giysi taki silah ne warsa cikart ki chariin bonussuz halini soliyelim

bu zaten üzerimdekileri çıkarmış halim. çıkarmamış halim ise diğer sayfada

Yukarı Alt