Evet Arkadaşlar Oyunun Açıldığı Günden İtibaren Babamla Beraber 7/24 Kasmamızın Sonucu Şu an Lv 90'ım...Çok Emek Verdik....Geceleri Uyumadan Kastık Vs...Evet Artık 90Lv'im..PSRO'da Olduğu Gibi Buradada İlk 90Lv Olan '' Türk '' Ben Oldum :D Buradaki Fark;Bütün Server'da İlk 90 Lv Olan'ın Ben Olması...Diğer Türk Arkadaşlarıma Başarılar Diliyorum ve Ayrıca TuRKeY Guildine Mümkünse Yüksek ve Aktif Olan Playerları Bekliyoruz...

İşte O An.. :arrow:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yine Yeni Yeniden Huso :wink1:

Alıştık artık canııım :p :)

Hayırlı olsun nice 90larla darısı bütün TurKey Union'unun başına (:

Hayırlı Olsun Hüseyin Darısı Başımıza...Bu arada splerin yakıyor o sp ben de olsa varya 10k sp için günlerimi hacıryorum tekrar hayırlı olsun ?!!!!!!...

Teşekkürler....Bot Konusunda 7/24 Botla Kasmak İmkansız Denilecek Birşey..Neden?Dc yemesi Var...Gelip Resmini Çekmesi Var...2 Kişiyiz Kastık ama Şunu Söyleyebilrim...Başından Hiç Ayrılmadık :mrgreen: Gerçekten Çok Zordu....Darısı Bütün Türklerin Başına....

Extacy demiş ki:
tebrikler huso umarım bundan sonra oyunun tadını iyice cıkarırsın çünkü bu private server yani yarını belli olmayan birşey :santa:
?!!!!!!... Aynen.Bnce bir an önce eğlenmeye bak.Çünkü yarın bakmışsın charına bişey olmuş veya oyun kapanmış.bu arada bayadır görüşemiyoruz başher abi ?!!!!!!..

Teşekkür Ediyorum Hepinize....PSRO'da Eğlenemedik...Burda Umarım Hep Beraber Eğleniriz...

Yukarı Alt