xDj4km4Nx demiş ki:
Sr0c4n demiş ki:
modeme reset at bi istersen ?!!!!!!! sabah bende girer girmez DC yiyodum çaktım reseti düzeldi. :mrgreen: :lol:
Denedim ama Olmuo :cry: :cry:
dostum ben genellikle böyle sorunlarda oyunu silip tekrar kuruyorum ve içine en son media pk yı atıp tekrar oynamaya kuruluyorum. beni bilirsin her daim oyunda oluyordum ama ram yandı şimdi hiç olamıyorum. sana tavsiyem cok dc yemeye başladığın zaman oyunu kompla kaldır ve tekrar kur yani bütün dosyların sıfırlanmış olacaktır ?!!!!!!! dinle beni ?!!!!!!..

[/quote]dostum ben genellikle böyle sorunlarda oyunu silip tekrar kuruyorum ve içine en son media pk yı atıp tekrar oynamaya kuruluyorum. beni bilirsin her daim oyunda oluyordum ama ram yandı şimdi hiç olamıyorum. sana tavsiyem cok dc yemeye başladığın zaman oyunu kompla kaldır ve tekrar kur yani bütün dosyların sıfırlanmış olacaktır ?!!!!!!! dinle beni ?!!!!!!.. [/quote]

Tmm Deniyorum Saol Yardımın İçin ?!!!!!!...

dostum ben genellikle böyle sorunlarda oyunu silip tekrar kuruyorum ve içine en son media pk yı atıp tekrar oynamaya kuruluyorum. beni bilirsin her daim oyunda oluyordum ama ram yandı şimdi hiç olamıyorum. sana tavsiyem cok dc yemeye başladığın zaman oyunu kompla kaldır ve tekrar kur yani bütün dosyların sıfırlanmış olacaktır ?!!!!!!! dinle beni ?!!!!!!.. [/quote]

Tmm Deniyorum Saol Yardımın İçin ?!!!!!!... [/quote]

ama hala guildte yoksun be dostum :cry:

Yukarı Alt